fbpx

Anna Poniewierska-forma i styl

Anna Poniewierska, pokaz Fashion Philosophy Fashion Week
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
Fot: Szamot Lyzab

FashionPhilosophy Fashionweek Polska to prawdziwe święto mody. Podczas 4 dni pełnych mody, designu i stylu swoje wiosenne kolekcje pokazali zarówno młodzi projektanci, jak również ci, których nazwisko już na dobre wpisało się do kanonu polskiej mody. Wśród nich Ania Poniewierska.

Mimo że pogoda zrobiła się iście zimowa, świat mody już dawno żyje sezonem wiosna – lato 2013. Rodzimy Fashionweek też już za nami, a wraz z nim pokazy wiosennych kolekcji polskich projektantów. Wśród nich niezwykła i wyróżniająca się kolekcja Ani Poniewierskiej.

W nadchodzącym sezonie projektantka proponuje minimalizm i elegancję w architektonicznym stylu. Sylwetka skonstruowana jest w prosty, niemalże geometryczny sposób. Nas poziomami dominują piony, które dodają posągowości. Cała kolekcja utrzymana jest w chłodnych odcieniach czerni, bieli i szarości. Kolor pojawia się incydentalnie, w formie plam barwnych, które w połączeniu z teksturą i pobłyskującymi gdzieniegdzie cekinami rozbijają spokój i melancholijny charakter kolekcji.

To, co mi szczególnie podoba się w tej kolekcji, to prostota i ponadczasowość zachowana w bardzo nowoczesnej, czystej formie.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze