fbpx

Matthew Williamson ma 15 lat!

Marka Matthew Williamson kończy 15 lat
materiały prasow

Szok?! Kłamstwo?! Bzdury?! – Nie! Nie mówimy o projektancie a o jego domu mody. Marka Matthew Williamson świętuje właśnie swoje 15 urodziny.
Matthew Williamson, brytyjski projektant słynący z miłości do nasyconych kolorów, błysku i iście bajkowych projektów, dokładnie 15 lat temu stworzył markę, dzięki której jego nazwisko zostało rozpoznawalne na całym świecie, przez wszystkich fashionistów i koneserów Haute Couture.

Marka Matthew Williamson słynie z krojów podkreślających kobiecą sylwetkę, fantastycznych sukien i miłości do różu, magenty i purpury. Nasycone, wibrujące kolory na mięsistych szyfonach, delikatnych satynowych jedwabiach czy skrzących się błyskiem cekin to znak rozpoznawalny marki i samego projektanta.

Patrząc na jego dzieła, nie można mówić o nudzie. Pełne barokowego przepychu, są kwintesencją stylu glamour. Stad też „piętnastka” nie mogła przejść bez echa. Z tej okazji projektant stworzył film, w którym zaprezentował swoje najważniejsze projekty. Historia jest niezwykle urokliwa i bajkowa. W trwającym niecałe 3 minuty spocie dzieła Williamsona zaprezentowały aktorka Sienna Miller i modelka Poppy Delevingne.

Mnie teledysk bardzo się podoba i wprowadza mnie w iście urodzinowy nastrój, a was?