fbpx

Moda polska na jesień: 3 stylizacje

Moda polska na jesień: 3 stylizacje
24947597 - folk embroidery with flowers - traditional polish pattern on black background

Jesień to najmniej łaskawa z pór roku. I choć budzi w nas sentymentalne wspominki lata, może być naprawdę przyjemna. Strój może być niezwykle skutecznym „naprawiaczam” nastroju, dlatego też pokazujemy wam 3 stylizacje prosto od polskich projektantów.
Polska moda, w mniemaniu większości jest postrzegana często jako bardzo ekskluzywna i niedostępna. Prawda jest jednak nieco inna. Polscy projektanci tworzą prawdziwe cuda, unikatowe, z dobrej jakości materiałow, w przyzwoitych cenach. Co więcej, kupując polską modę, od młodych niszowych marek, w znakomitej większości przypadków, możemy mieć pewność, że projekty te są ztworzone w myśl idei fair trade. Wreszcie co najważniejsze, młoda polska moda to jakość i oryginalne kreacje, których nie znajdziemy w sieciówkach. Oto 3 stylizacje, prosto od polskich projektantów.

Zrobiona na szaro

Szary to kolor uniwersalny. To też barwa, do której chętnie sięgam po obsitującym w soczyste, nasycone kolory lecie. Jest minimalistyczna i pozwala na wiele. Szara bluzka, prosta spódniczka i modne skórzane botki od Rity Krzysiek to idealna propozycja na casualową jesienną stylizacje.

Stylizacja dla panny z dobrego domu

Sliczne buciki z paseczkiem, klasyczna sukienka, kardigan oraz skórzana torba to wszystko czego potrzebujemy, gdy chcemy wyglądać elegancko i profesjonalnie.
Do tego „szalona” biżuteria na przełamanie klasyki – w końcu nie można być w życiu zbyt poważnym.

Sportow na codzień

Mocną stroną polskich brandów to ubrania inspirowane sportem. Kolorowe bluzy, t-shirty z intrygującymi napisami oraz wygodne sportowe buty, to rzeczy, które powinny znaleźć się w szafie każdej wielbicielki mody. Do tego ciekawa kurtka oraz oversizowa torba i podbój miasta jest pewny!