fbpx

Po prostu Czachor!

Jeśli lubisz, proste, nieprzegadane formy, minimalizm, czyste kolory, organiczną bawełnę, to Piotr Czachor zostanie twoim ulubionym projektantem (pod warunkiem, że jeszcze nim nie jest).
Czachor swoją przygodę z projektowaniem rozpoczął już 11 lat temu w Krakowie, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Projektant tworzy kolekcje kobiece, męskie i dziecięce. Pokazuje je w Warszawie, Lwowie i Krakowie.

To, co szczególnie przyciąga uwagę w projektach artysty, to zamiłowanie do naturalnych tkanin, wyrazistych i niezwykle soczystych kolorów oraz do prostej formy. Czachor jest również projektantem fairtrade’owym – jego kolekcje powstają z poszanowaniem dla ludzkiej pracy i środowiska – korzysta z tkanin organicznych oraz tych pozyskanych na drodze recyclingu.

Mnie szczególnie podobają się kolorowe torby, z lakierowanej koziej skóry, których prosta forma sprawie, że mogą stanowić idealne uzupełnienia każdego outfitu. Również bardzo ciekawe i pełne pozytywnej energii są multikolorowe, skórzane bransoletki czy niezwykle ozdobne paski.

Radość tworzenia, wpisana w każdą rzecz autorstwa Czachora, pozytywnie wpływa również na szczęśliwych posiadaczy tych niezwykle pięknych i unikatowych rzeczy, gdyż jak można być smutnym posiadając kolorową torbę czy tęczową bransoletkę :).