fbpx

Prosty styl-Piotr Drzał

Prosty styl-Piotr Drzał
fot. materiały prasowe SHWRM.pl

Projektant, który z wrażliwością i ogromną intuicją potrafi stworzyć kolekcje damskie i męskie, cieszące się ogromnym uznaniem. Jest wyjątkowo zdolnym reprezentantem młodych polskich projektantów, który powoli zdobywa uznanie i coraz większą rzeszę fanów.
Laureat najważniejszych konkursów modowych, w tym Złotej Nitki, Off Fashion, Baltic Fashion Award czy Fashion Designer Award. Na swoim koncie ma cztery duże kolekcje prezentowane na Fashion Week’u w Łodzi i pokaz podczas lizbońskiego tygodnia mody, gdzie damsko–męskie, nonszalanckie sylwetki spotkały się z entuzjastycznym odbiorem widzów i pozytywnymi recenzjami w prasie zagranicznej. W projektowaniu zawsze zaczyna od tkanin, które zestawia ze sobą, tworząc tysiące wariacji, tak aby finalny produkt był perfekcyjny i w duchu obowiązujących trendów.

fot. materiały prasowe SHWRM.pl/ więcej zdjęć w galerii

Efekty pracy projektanta można zaobserwować w jego sklepie na platformie SHWRM.PL. Talent Drzała powoli zostaje doceniony, a jego projekty już są widoczne na polskich ulicach. Projektant w przyszłości chciałby przełamać zachowawczy styl, który panuje w modzie męskiej.

Ma nadzieję, że poprzez tworzenie niesztampowych i rozpoznawalnych sylwetek, szturmem podbije serca mężczyzn w Polsce i za granicą.