fbpx

Sexy jesień u Intimissimi

Sexy jesień u Intimissimi
fot. materiały prasowe jesień-zima 2012/2013

Intimissimi przygotowało absolutną nowość na nadchodzący sezon jesień/zima 2012. To linia ekskluzywnej bielizny wykonanej z naturalnej skóry.

Premiera kolekcji będzie miała miejsce już w październiku. Ta limitowana linia, dostępna wyłącznie w wyselekcjonowanych salonach oraz sklepie on-line, prezentuje zupełnie nowe odważne, ale zarazem uwodzicielskie oblicze marki. Bardzo sexy.

Linię ‚NERO’ prezentuje 6 modelek, w tym dwie z Polski – Agata Kaczoruk i Natalia Adamowska! Zdjęcia zrealizował prawdziwy wizjoner fotografii Raphael Mazzucco.

To bardzo sensualna bielizna, wykonana z barwionej na czarno skóry. Uwodzi i nie można jej się oprzeć. Skórzane staniki (klasyczne oraz w stylu Brazilian), gorsety i stringi.

fot. materiały prasowe Intimissimi, jesień-zima 2012/2013 / więcej zdjęć w galerii

Tłem zdjęć jest natura i jej żywioły. Ale klimat sesji jest zupełnie inny niż dotychczas. Atmosfera daleka od rajskiego świata cytrusowych gajów i łagodnej zmysłowości, dobrze znanych z poprzednich sesji Intimissimi, została zastąpiona zdecydowanie bardziej seksownym i odważnym wizerunkiem, a wszystko to w typowo włoskiej scenerii, charakteryzującej się klimatycznymi ceglanymi domami i willami usytuowanymi na wzgórzach.

Już wiem, jaki podarek sprawię sobie w październiku.

?>