fbpx

„Love Fearlessly” – Converse zachęca do pokochania siebie

W nowej kampanii „Love Fearlessly”  Converse zachęca do wyrażania uczuć i okazywania miłości komuś szczególnemu…
fot. materiały prasowe klienta

W nowej kampanii „Love Fearlessly” Converse zachęca do wyrażania uczuć i okazywania miłości komuś szczególnemu, czyli… sobie! „Nie staraj się żyć dla innych, żyj dla siebie” – mówi Catherine Victoriano, ilustratorka i członkini społeczności Converse_X_ . Te i inne hasła stworzone przez młodych ludzi z całego świata rozpoczynają nowy projekt od Converse.

Najnowsza kampania Converse „Love Fearlessly” namawia do pokochania samego siebie. Tej wiosny marka zachęca do celebrowania tego, co kochasz w sobie najbardziej i przesyłania pozytywnego przekazu dalej w świat.

Kolekcja Love Fearlessly

W tym roku Converse udowadnia, że aby móc w pełni korzystać z życia, należy najpierw pokochać samego siebie. Kampania zachęca do dzielenia się odważnymi hasłami dotyczącymi samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Podobne przesłanie można zauważyć w kolekcji Love Fearlessly. Każda sylwetka zawiera unikatową mieszankę grafik, wiadomości oraz wyjątkowych detali. Wszystkie te elementy dają jasny przekaz – pokochaj siebie i swoje pozorne ‘niedoskonałości’, dzięki temu z łatwością skupisz się na tym, co kochasz robić i zaczniesz żyć dla siebie. Jeśli się tego nauczysz, możesz podbić świat!

„Love Fearlessly” to ewolucja zeszłorocznej kampanii „Love the Progress”, która zachęcała do zredefiniowania słowa „dziewczyna”. Dzięki niezależnym dziewczynom z całego świata kampania zwróciła uwagę na to, jak traktowane są kobiety na świecie. Połączenie premiery nowej kolekcji z szeroką kampanią społeczną stało się znakiem rozpoznawczym tej kultowej marki.

Bohaterami najnowszej kampanii zostali ludzie z całego świata, którzy nauczyli się akceptować siebie, a teraz chcą przekazywać innym swoje doświadczenia. Wśród nich znajdziemy również reprezentantów z Polski, w tym m.in. Red Lipstick Monster, Jessicę Mercedes, czy Radka Pestkę, którzy podzielili się swoimi historiami dotyczącymi self-love.

Kolekcja dostępna jest na converse.pl.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze