fbpx

Walentynki na Mysiej 3

Walentynki na Mysiej 3

Środek zimy to właściwy czas, żeby zadbać o siebie. Szczęśliwi ludzie są lepszymi przyjaciółmi, rodzicami czy kochankami, co naukowo udowodniono. Zanim więc zwrócicie się do innych – zadbajcie, żeby… pokochać samych siebie. I nie mamy tu na myśli egoistycznej pielęgnacji, a raczej czułe wsłuchanie się w potrzeby własnego ciała.
Zróbmy sobie prezent i podarujmy trochę komfortu naszym stopom, naszym zmarzniętym ciałom czy skołatanym małą ilością słońca duszom. Podczas walentynkowych zakupów w domu handlowym MYSIA 3 kierujmy się miłością do siebie.

 

Pokochaj swoje stopy – daj odpocząć swoim stopom po tańcach i ciągłym chodzeniu na szpilkach. Podaruj sobie najwygodniejsze buty – balerinki Bagllerina, które możesz mieć zawsze przy sobie, ponieważ mieszczą się do każdej kobiecej torebki. Są wykonane ze najwyższej jakości skóry we wszystkich kolorach tęczy.

 

 

Pokochaj wolny wieczór z książką – znajdź czas dla siebie i otul się wełnianym pledem z Take a NAP. Pled Morris to połączenie minimalistycznego, klasycznego designu i naturalnych materiałów. Grzeje, otula i koi nasze zmysły.

 

 

Pokochaj unikatowe przedmioty– znajdź chwilę dla siebie i sięgnij po pełną humoru książkę szwajcarskiej ilustratorki Fanny Vaucher, która podbiła serca Polaków. Podsumowanie roku spędzonego w Warszawie powstało na bazie kolejnych wpisów z bloga pilulespolonaises.blogspot.com. Książka jest do kupienia w NENNUKO w domu handlowym MYSIA 3.

 

 

Pokochaj swoją planetę – niech butelka zamiast na wysypisko śmieci trafi na Twoją rękę. I chociaż pytanie, czy właśnie to prawdziwi wyznawcy recyclingu mieli na myśli – to jednak jej drugie życie jest naprawdę urocze. Bransoletki wykonane z butelek marki PET PETITS są dostępne w Berries&Co.

mat.pras.