fbpx

Zanurz się w miodzie z Honeymania od Body Shop

Zanurz się w miodzie z Honeymania od Body Shop

Miód to smakowity sekret Matki Natury. Ceniony ze względu na swój niepowtarzalny smak i aromat, jest także naturalną substancją nawilżającą – wspaniale zmiękcza, wygładza i odżywia skórę. Teraz możesz się nim cieszyć także za sprawą wyjątkowych kosmetyków The Body Shop.
Nawilżający miód, użyty do produkcji serii kosmetyków Honeymania od The Body Shop, pozyskiwany jest w ramach programu Wspólnoty Uczciwego Handlu; pochodzi z etiopskich lasów deszczowych. Jest ręcznie pozyskiwany wyłącznie z dojrzałych plastrów miodu, co gwarantuje wysoką jakość i właściwości odżywcze. Ten słodki dar natury znajduje się w każdym produkcie linii, tak więc na każdym etapie pielęgnacji możesz korzystać z nawilżającej siły miodu.

Linia Honeymania™ to odżywcze formuły, luksusowe konsystencje i niebiański zapach – prawdziwa uczta dla kobiecych zmysłów!

Odkryj linię nawilżających produktów o bogatych konsystencjach w złotym kolorze, które nie pozostawiają tłustej warstwy. Poczuj delikatny zapach wzbogacony o nuty zapachowe słodkiego miodu oraz egzotycznych kwiatów, z których pszczoły zbierają nektar. Doświadcz 24-godzinnego słodkiego nawilżenia dzięki masłu do ciała, które natychmiastowo wtapia się w skórę i nie pozostawia tłustej warstwy.

Linia dostępna jest już w sklepach The Body Shop w całej Polsce!