1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Polowanie na perełki od światowych marek w HalfPrice

materiały partnera
materiały partnera
Rozpocznij wiosnę w dobrym… humorze! Unikatowe produkty, doskonała jakość i moc emocji podczas polowania na perełki od światowych marek w wyjątkowych cenach, czyli HalfPrice prezentuje nową kampanię na sezon wiosna-lato 2024!

W sklepach HalfPrice znajdziesz wszystko – ubrania, obuwie, akcesoria, okulary przeciwsłoneczne, nakrycia głowy - jest to także świetne miejsce, dzięki któremu przygotujesz swój ogród lub balkon na wiosnę. Kupcy HalfPrice dosłownie przemierzają cały świat w poszukiwaniu jakościowych marek w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu cały asortyment jest zróżnicowany i naprawdę wyjątkowy. Wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od marek, ich partnerów lub dystrybutorów z całego świata co gwarantuje ich oryginalność. Dzięki temu w HalfPrice możesz kupić markowe produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. W ofercie sieci znajdziesz szeroki zakres unikatowych brandów, chociażby z Japonii, USA czy Skandynawii, które często nie są dostępne w Polsce.

materiały partnera materiały partnera

Aby jeszcze lepiej zrozumieć ich unikalny charakter i zobaczyć, jak ogromny jest wybór w sklepach, HalfPrice prezentuje na nowy sezon serię 25 krótkich filmów video, które przeniosą Cię w świat emocji i inspiracji. Nie da się ukryć, że rządzi tam produkt, a raczej tysiące produktów, które są dostępne w sklepach! Do kampanii marka zaangażowała nie tylko modeli, ale także rozpoznawalne influencerki: Julię Tychoniewicz i Nicole Akochong. Kampania na kanały social media jest odpowiedzią na bieżące digitalowe trendy, jednak zrealizowana w duchu marki, z przymrużeniem oka i sporą dawką humoru. Jak wiadomo HalfPrice nie da się zamknąć w standardowe ramy działań marketingowych. Koniecznie zaobserwujcie kanały social media marki, by być z nimi na bieżąco!

materiały partnera materiały partnera

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze