1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Jak rozpoznać i bronić się przed toksycznym związkiem?

Jak rozpoznać i bronić się przed toksycznym związkiem?

Z problemem toksycznych związków borykają się ludzie na całym świecie. Co i rusz słyszymy o takich relacjach między dwojgiem ludzi i rzadko kiedy wiemy, jak się z tym uporać. Odpowiedź na pytanie, jak rozpoznać i bronić się przed toksycznym związkiem znajdziesz w książce "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi".

Z problemem toksycznych związków i toksycznych partnerów borykają się ludzie na całym świecie. Co i rusz słyszymy o toksycznych relacjach między dwojgiem ludzi i rzadko kiedy wiemy, jak się z tym uporać. Odpowiedź na pytanie, jak rozpoznać i bronić się przed toksycznym związkiem znajdziesz w książce "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi" autorstwa Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej.

Nie ma właściwie żadnego obszaru w życiu człowieka, w którym nie można by znaleźć jakiejkolwiek "toksyny". Wszystko, co nas spotyka może być toksyczne. Dlatego też dobrze wiedzieć, jak radzić sobie z toksycznością innych, zwłaszcza gdy dotyczy to relacji i kontaktu z nami samymi.

Toksyczny związek wykańcza, ofiara takiej relacji staje się stopniowo trudna także dla innych. Dlaczego w ogóle wchodzimy w toksyczne związki, dlaczego tak trudno z nich wyjść, a kiedy już wyjdziemy, jak uchronić się przed nimi w przyszłości?

Aby dowiedzieć się, jak reagować i jak rozpoznawać toksyczne związki oraz toksycznych partnerów warto oglądać serię spotkań psychoterapeutki Katarzyny Miller z redaktor naczelną SENSu Joanną Olekszyk. Rozmowa będzie opierać się na omówieniu toksyczności w jednej z najważniejszych sfer naszego życia oraz na tym, jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi.

Więcej informacji w książce "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi" Katarzyny Miller i Suzan Giżyńska, Wydawnictwo Zwierciadło.

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze