1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Wrażliwiec - mężczyzna urodzony w wibracji numer Dwa

Wrażliwiec - mężczyzna urodzony w wibracji numer Dwa

123rf.com
123rf.com
Panowie Dwójki to zagadkowi mężczyźni. Mają silną animę, czyli pierwiastek żeński. Kobieta, która takiego pozna, może powiedzieć: „Fajnie, to facet, który rozumie kobiety. Potrzeba mi gościa, który jest wrażliwy, delikatny i rozpoznaje moje potrzeby. I który lubi rozmawiać”. Bo mężczyzna Dwójka jest gadatliwy, potrafi porozumiewać się z kobietami. Tylko on bardzo często nie wie jak być prawdziwym mężczyzną.

Jego wrażliwość przeszkadza mu być archetypowym mężczyzną, czyli takim jak na przykład numerologiczna Jedynka - silnym, pewnym siebie, zabiegającym, walczącym, inicjującym, nieugiętym. Dwójki to mężczyźni bardziej skoncentrowani na rodzinie, na domu. Oni uwielbiają zarabiać pieniądze, ale po to, żeby troszczyć się, żeby było co jeść i w co się ubrać. Taki facet i ugotuje, i sprzątnie, i przewinie dzieci. Nie ma wygórowanych ambicji, kariera nie jest dla niego istotna. On myśli o tym, aby zabezpieczyć byt. Nosi przy tym w sobie duży niepokój o przyszłość, niepewność, zmienność, uległość. Mężczyzna Dwójka jak każda numerologiczna Dwójka nie mówi „ja”, tylko „my”. Jest bardziej skupiony na partnerce niż na sobie. Często intuicyjnie wybiera kobietę silną, taką która będzie dla niego wsparciem. Męskie Dwójki lubią „twarde baby w spodniach”, czyli numerologiczne: Jedynki, Czwórki, Siódemki, Ósemki. Potrzebują ich po to, żeby one ich dopełniły. Dwójka jest wibracją podległą, a to trudna pozycja dla mężczyzny, bo typowo żeńska. Opiekuńcza, czuła, troskliwa. Dlatego mężczyzna urodzony w tej wibracji może mieć kłopoty z tożsamością. Rodzi się bowiem z silnym wewnętrznym konfliktem - wrażliwości wewnętrznej kobiety i zewnętrznego mężczyzny.

Taki partner jest odpowiedni dla kobiet, które potrzebują stabilizacji i przewidywalności. Dwójki są oszczędne i gospodarne, przystosują się do życia i z dużymi pieniędzmi, i z małymi. Tak naprawdę życie Dwójki zależy od tego jaki partner stoi z boku. Jeśli kobieta marzy o mężczyźnie, który będzie ją zdobywał, wspierał, Dwójką może się rozczarować. W negatywie ten archetyp może oznaczać właśnie rozczarowanie. Bo to jest wyobrażanie sobie pewnych rzeczy, których nie ma. Jeśli natomiast kobiecie pasuje, że ona robi karierę, a on zajmuje się domem - nie ma problemu. Tylko musi mieć świadomość, że dopingu, motywacji do działania będzie potrzebowała z zewnątrz. W domu natomiast będzie miała posprzątane a dzieci nakarmione. Zwiąże się bowiem z męską Matką Polką, idealnym kandydatem do pójścia na urlop tacierzyński. W zamian za to sama będzie podejmować kluczowe, życiowe decyzje, sama będzie dźwigać ten bagaż. Bo Dwójka wprawdzie zrobi wszystko, co jej powiesz, ale jak nie powiesz - to nie zrobi. On niewiele potrzebuje do szczęścia. Nie lubi zmian i konfrontacji z problemami, chętnie zamiecie je pod dywan i będzie udawał, że wszystko jest w porządku. Dwójki boją się zmian, bo nie wiedzą czego chcą. Życie z takim facetem może być męczące. I nudne. Z Dwójką możesz stworzyć właśnie nudny, ale bezpieczny związek.

Żyjąc z Dwójką, przekonasz się, że on wymaga, żeby okazywać mu uczucia, ale sam nie potrafi o nich mówić. Bo energia żeńska w nim nie jest jego. On się musi tego nauczyć - akceptować swoją wrażliwą stronę. Kiedy się na to nie godzi, może pokazać swoją drugą, agresywną twarz. Dwójka z jednej strony lubi współpracę, grupę, parę, ale z drugiej – bywa konfliktowa. Poda rękę albo wyciągnie kij? Nigdy nie wiadomo. To nie jest łatwe. W domu Dwójka bywa milczkiem, zamknięty jest w swoim świecie, lubi kapcie, kanapę i telewizor. Nad życie ceni sobie święty spokój. To urodzony domator, którego trudno z domu wyrzucić, a jeszcze trudniej zmusić do jakiejś kreatywności.

Facet Dwójka ma problem z poderwaniem kobiety. To jego trzeba poderwać. On czeka. Owszem, na początku znajomości pokaże się z dobrej strony, bo umie nawiązywać kontakt, rozmawiać, ale nie zrobi tego decydującego kroku. Jak każda Dwójka ma problem z podejmowaniem decyzji. Dlatego woli być zdobywany. To mężczyzna z atutami kobiecymi. Mężczyźni Dwójki nie są hojnie obdarzeni testosteronem, co widać bo słabym zaroście, wąskich ramionach, bardziej chłopięcym niż męskim wyglądzie. Dwójka wie, że potrzebna jest mu partnerka. Dlatego będzie uwodzić, zastawiać sidła, zbliżać się i oddalać. Prawdziwym atutem Dwójki jest jej wielki magnetyzm oraz romantyzm. To jest przynęta na kobiety. Przesłaniem archetypu tarotowej Arcykapłanki jest czekanie na odpowiedni moment. Dwójka nigdy nie mówi nic wprost, daje o sobie znać w sposób zakamuflowany. To tajemniczy mężczyzna.

Będąc z Dwójką, życie erotyczne zmuszona jest inicjować kobieta. On kontakcie fizycznym jest bierny, niepewny, potrzebuje zachęty. Ale delikatnej, nic na siłę. Jak z kobietą trzeba się z Dwójką facetem obchodzić. I pamiętaj, im częściej będziesz opowiadała o swoich potrzebach seksualnych, tym dalej on będzie uciekał gdzie pieprz rośnie. Bo on się boi, że nie da rady. Jest nieśmiały, we wczesnej fazie znajomości musi być pijany, żeby z tobą poszedł do łóżka. Musi nabrać odwagi. Trudno rozgryźć takiego partnera. Na pewno nie mówi o swoich fantazjach, lubi za to seks w ciemności. Nie dajmy się jednak zwieść zewnętrznemu zachowaniu. To nie znaczy, że on nie myśli o kochaniu się, on tylko potrzebuje „otwieracza”, silnego bodźca. Jest bierny i lubi popatrzeć. Tajemniczość, niepewność - to jego domena. Bardziej interesuje go sfera otoczki, powolnego zbliżania się niż rzeczywistego skonsumowania. Fakt, to jest mało męskie. Warto mieć świadomość, że mężczyźni Dwójki mogą prowadzić podwójne życie. Facet wydawałoby się cichutki, delikatniutki, skromniutki, może się okazać „niezłym agentem”. Może się okazać, że w tajemnicy ma kogoś na boku. Dwójka daje tą dwubiegunowość, że jest tendencja do schodzenia „na lewo”. Ale umie to zrobić tak, że się nie wyda, że zdrada nie będzie zagrażała życiu rodzinnemu. Jeśli ty zdradzisz, intuicyjna Dwójka cię rozgryzie. Będzie czuć, że coś nie gra. Tylko pytanie, co z tym zrobi. Najczęściej nic. Bo Dwójka łatwo godzi się na byle co, żeby było wygodnie. Ma nadzieję, że sprawy rozwiążą się same, nie radzi sobie w kryzysowych sytuacjach.

Ojciec Dwójka pełni rolę opiekuńczą, ale nie będzie autorytetem dla swoich dzieci. Jak go dzieciak zapyta: „Tato, czy mogę iść na imprezę?”, usłyszy: „Zapytaj matkę”. On tak bardzo nie chce decydować.

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 1.01.1962 1+1+1+9+6+2 = 20 = 2

Czytaj też: Macho - mężczyzna urodzony w wibracji numer Jeden Casanova - mężczyzna urodzony w wibracji numer Trzy

W kwietniu artykuł o mężczyźnie - numerologicznej Czwórce

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze