1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Zakochany mężczyzna

Zakochany mężczyzna

123rf.com
Oczywiście, jest to sprawa indywidualna, jeden umyje ci samochód, a inny wyzna miłość, mając zamglone oczy i bukiet róż w dłoniach. Jednak badania wskazują, jak najczęściej zachowują się zakochani mężczyźni

Gdy mężczyzna kocha:

1. Zwierza się z tego, co czuje. Emocjonalna intymność jest trudna do osiągnięcia, a dla psychiki mężczyzny jest to jeszcze mocniejsze doświadczenie nie dla kobiety. Zakochany mężczyzna jest jednak gotów odkryć przed tobą skrawek swojej duszy; mówić, co czuje, czego się boi, co jest dla niego najważniejsze na świecie - ten sposób wyraża swoje zaangażowanie.

2. Bierze się za brudną robotę. Wszelkie bardziej lub mniej niewdzięczne prace domowe wykonywane przez mężczyznę są oznaką że się stara. Więc najwidoczniej zależy mu na tobie.

3. Prosi o pomoc. Kiedy mężczyzna nie boi się okazać swojej bezradności czy braku kompetencji, tylko prosi o pomoc, pokazuje, że jest z tobą blisko.Tak, to też objaw zaangażowania.

4. Dotyka z czułością. Jeśli czujesz, że jego dotyk jest pełen czułości, możesz być pewna jego uczuć. Ciało nie kłamie.

5. Potrafi wybrać idealny prezent. To oznacza, że ciebie zna, bo jest tobą zainteresowany. Wie, o czym marzysz, co do ciebie pasuje i co sprawi ci radość.

6. Przedstawia ciebie swojej rodzinie i przyjaciołom. Najwyraźniej pragnie, żebyś stała się integralną częścią jego życia. To zaproszenie do wspólnego przeżycia go.

7. Potrafi dla randki z tobą zrezygnować ze swoich męskich przyjemności. Jeśli wygrywasz z meczem piłki nożnej, tenisem, spotkaniem z kolegami w pubie, twoja pozycja jest mocna.

8. Staje się częścią twojego życia. Nie boi się konfrontacji z twoim tatą lub twoimi problemami w pracy. Czujesz, że twoje sprawy w sposób naturalny go interesują.

9. Jest skłonny do mądrych ustępstw. Dba o to, żebyś i ty, i on, byli stronami wygranymi. Potrafi wysłuchać twoje argumenty i przyjąć je. Nie jest egotyczny w swoich wyborach i rozwiązywaniu konfliktów. 10. Wyznaje miłość. Po prostu mówi, co do ciebie czuje, ryzykując ból odrzucenia.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze