1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Najgorsze miejsca na pierwszą randkę

Najgorsze miejsca na pierwszą randkę

123rf.com
123rf.com
Jest wiele fajnych miejsc, w których przyjemnie spędza się czas z przyjaciółmi, ale nie wszystkie nadają się akurat na pierwsze randki. W naszej poradzie wskażemy cztery takie miejsca, których lepiej unikać.

Oto miejsca, które raczej nie sprawdzą się na pierwszej randce

 • Głośny klub lub bar. Jeśli nie możecie siebie usłyszeć, to po co iść na randkę? Nie ma nic gorszego niż pójście do głośnego klubu, zamówienie drinków i przekrzykiwanie się przez całą noc. Zapewniamy cię, że jest to bardzo męczące. Zanim więc zdecydujecie, gdzie chcecie się spotkać, sprawdźcie, czy miejsce sprzyja rozmowie. Zapytajcie przyjaciół o rekomendacje albo po prostu na pierwszą randkę wybierzcie miejsce, które jest wam znane z miłej i sprzyjającej rozmowom atmosfery.
 • Miejsce, gdzie bywałaś ze swoim byłym partnerem. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz w czasie pierwszej randki jest natknięcie się w tym miejscu na twojego byłego partnera. Nikt nie będzie się czuł dobrze w takiej sytuacji.
 •  Miejsce, w którym nie czujesz się zbyt komfortowo. Spotkanie będzie udane, gdy będziesz się  na nim czuła komfortowo. Jeśli więc zazwyczaj unikasz miejsc, do których kobiety ubierają bardzo eleganckie sukienki, a panowie przychodzą w garniturach, to nie decydujcie się na randkę właśnie tam. Czasami warto ryzykować, ale podczas pierwszej randki lepiej zapewnić sobie dobre samopoczucie.
 •  Impreza z osobami, których on nie zna. Jeśli mężczyzna, z którym zaczynasz się spotykać, nie miał okazji poznać twoich znajomych, to zabranie go w miejsce pełne osób, których on nie zna, może być złym pomysłem. Być może twój nowy partner jest towarzyski i lubi poznawać ludzi, ale jeśli będziesz rozmawiała ze wszystkimi, a jego odstawisz na bok, to randka nie będzie udana.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze