1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania

Jennifer Lopez: „Gdy się starzejesz, stajesz się bogatszym człowiekiem”

Jennifer Lopez (Fot. Gilbert Flores/WWD/Getty Images)
Jennifer Lopez (Fot. Gilbert Flores/WWD/Getty Images)
Jennifer Lopez docenia piękno, które przychodzi z wiekiem. 54-letnia ikona muzyki i kina udzieliła ostatnio obszernego wywiadu, w którym stwierdziła, że kobiety stają się bardziej atrakcyjne, gdy się starzeją. I to nie tylko fizycznie, ale również wewnętrznie. „Gdy się starzejesz, stajesz się bogatszym człowiekiem” – wyjaśniła.

Uwielbiana przez publiczność Jennifer Lopez została tegoroczną gwiazdą okładki czasopisma „Elle Women in Hollywood” – wydania specjalnego magazynu „Elle”, które ukazuje się na rynku raz w roku. Z tej okazji 54-letnia piosenkarka i aktorka udzieliła obszernego wywiadu, w którym poruszyła między innymi temat ról aktorskich dostępnych dla dojrzałych kobiet. – Ludzie w końcu zdali sobie sprawę z tego, że kobiety stają się bardziej seksowne, gdy się starzeją – powiedziała. – Stają się wtedy nie tylko piękniejsze fizycznie, ale też bardziej atrakcyjne wewnętrznie, bo z wiekiem zyskujemy życiową mądrość – dodała. Lopez przyznała również, że zmiana ​​standardów w Hollywood bardzo ją cieszy, bo dzięki temu kobiety w końcu mogą czuć się wartościowe bez względu na wiek. – Gdy się starzejesz, zdobywasz doświadczenie, stajesz się bogatszym człowiekiem i masz więcej do zaoferowania – wyjaśniła.

Ikona muzyki i kina od zawsze inspirowała swoim podejściem do kariery, niesamowitym zaangażowaniem, pracowitością i ambicją, a także rewelacyjną formą fizyczną. We wspomnianym wywiadzie przyznała również, że do dalszego rozwoju motywuje ją przede wszystkim pozytywne nastawienie, ale też podstawowe wartości, którymi się kieruje. – Będę pracować tak długo, jak będę mogła. Może do siedemdziesiątki, osiemdziesiątki lub dziewięćdziesiątki. Zawsze miałam takie nastawienie. I nigdy nie pozwolę nikomu oceniać mnie ze względu na to, gdzie się urodziłam, skąd pochodzę i ile mam lat. Dla mnie te granice nie istnieją – stwierdziła. Gwiazda zdradziła też, że ​​wciąż jest otwarta na próbowanie nowych rzeczy. – Chcę się ciągle rozwijać i wyreżyserować własny film – powiedziała, wyznając, że miała już taką możliwość, jednak odmówiła ze względu na ograniczenia czasowe. Oprócz tego Lopez przygotowuje się do wielkiego muzycznego powrotu – wydania swojego pierwszego od dekady albumu.

Źródło: Angel Saunders, „Jennifer Lopez Says Women Get Sexier as They Get Older: »Boundaries Dont’t Exist for Me«”, people.com/jennifer-lopez-says-women-get-sexier-as-they-get-older-8409514 [dostęp: 04.12.2023]

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze