1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. LIVE pt. Rozmowy z dietetykiem: Zespół jelita nadwrażliwego ZJN z Hanną Stolińską-Fiedorowicz

LIVE pt. Rozmowy z dietetykiem: Zespół jelita nadwrażliwego ZJN z Hanną Stolińską-Fiedorowicz

Zapraszamy na Facebook LIVE z Hanną Stolińską-Fiedorowicz pt. Rozmowy z dietetykiem: Zespół jelita nadwrażliwego, który odbędzie się już 25 października 2018 o godz 18:00. Z okazji tego spotkania mamy dla Was rabat 40% na książkę "Jelito drażliwe". Promocja trwa do 30 października 2018.

Zapraszamy na Facebook LIVE z Hanną Stolińską-Fiedorowicz pt. Rozmowy z dietetykiem: Zespół jelita nadwrażliwego, który odbędzie się już 25 października 2018 o godz 18:00 . Z okazji tego spotkania mamy dla Was rabat 40% na książkę "Jelito drażliwe". Promocja trwa do 30 października 2018.

Kod KUPONU promocyjnego to: JD40. Można go wykorzystać na stronie naszego sklepu internetowego: https://zwierciadlo.pl/produkt/jelito-drazliwe wpisując go w odpowiednim oknie formularza zakupu.

Rabat liczony jest od ceny regularnej, a promocja trwa do 30 października 2018.

 

Facebook LIVE pt. Rozmowy z dietetykiem: Zespół jelita nadwrażliwego ZJN z Hanną Stolińską-Fiedorowicz 

25 października 2018, godz. 18:00

Podczas spotkania zasięgniecie najcenniejszej wiedzy na temat przykrej i uciążliwej dolegliwości, jaką jest zespół jelita nadważliwego. Będziecie mieli możliwość porozmawiać zarówno o jego zaparciowej, jak i biegunkowej postaci. Dietetyczka odpowie także na każde Wasze pytanie. Autor/ka najciekawszego z nich zostanie nagrodzony/a książką "Jelito drażliwe" Hanny Stolińskiej-Fiedorowicz.

Poruszymy temat m.in. strachu przed jedzeniem czegokolwiek, a raczej przed konsekwencjami jedzenia. Autorka opowie jak bezpiecznie wprowadzać poszczególne produkty do diety, ile posiłków dziennie należy jeść, jak to jest z tym glutenem i laktozą, jak wzmocnić organizm oraz w jaki sposób spożywać alkohol. Dowiemy się także więcej na temat diety eliminacyjnej, SIBO i FODMAP.

To jest plan ramowy, ponieważ podczas spotkania najważniejsi będziecie Wy i Wasze pytania. To one będą determinować kierunek rozmowy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie oraz do korzystania z KUPONU RABATOWEGO 40% na książkę "Jelito drażliwe" Hanny Stolińskiej Fiedorowicz

 

KOD KUPONU Rabatowego: JD40 

Do wykorzystania na stronie: https://zwierciadlo.pl/produkt/jelito-drazliwe  do 30 października!

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze