1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Już jest listopadowe „Zwierciadło”

Już jest listopadowe „Zwierciadło”

Zobacz galerię 4 zdjęcia
Listopadowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” z wielką akcją rabatową „Zakupy z klasą” oraz kosmetykami Vianek. Na okładce Gwyneth Paltrow. 

Na okładce najnowszego numeru „Zwierciadła” Gwyneth Paltrow. Aktorka. Wybitna. Ale ostatnio w kinie czy produkcjach telewizyjnych pojawia się rzadko. Bo główną rolę gra w swojej firmie Goop. Założyła ją 11 lat temu, początkowo jako blog, by „dzielić się wszystkim, co w życiu pozytywne”. Oferowała czytelniczkom iluzję, że mają w Beverly Hills koleżankę, która zdradza sekrety słodkiego, miłego życia. W 2011 roku blog stał się przedsiębiorstwem, a właścicielka poza dobrymi radami zaczęła sprzedawać „osobiście wybrane” akcesoria domowe, kosmetyki, biżuterię i ubrania. Gwyneth Paltrow – bizneswoman, matka, żona. I aktorka. Teraz można ją zobaczyć w netflixowym serialu „Wybory Paytona Hobarta”. Tekst Piotra Milewskiego.

W temacie miesiąca problem niełatwy, ale ważny. Zamiana ról. Przychodzi tak czas w życiu, że rodzice wymagają naszej pomocy. Opieki. Czasem całodobowej. Na pełen etat. Bywa, że słabnie nie tylko ich cało, ale i psychika, ludzie, którzy byli dla nas opoką, stają się dziećmi. Jak sobie w tej sytuacji poradzić? Jak ułożyć sobie życie, żebyśmy nie stali się udręczonymi ofiarami, żebyśmy pomogli rodzicom, nie krzywdząc jednocześnie siebie samych, swoich dzieci i partnerów? Karolina Morelowska-Siluk rozmawia o tym z psychoterapeutą Pawłem Droździakiem.

Basia Trzetrzelewska. Jedna z najbardziej cenionych na świecie polskich wokalistek. Sprzedała ponad milion płyt, ma rzeszę fanów w USA i Japonii. Już niedługo ruszy z zespołem po Polsce w trasę promującą najnowszy album „Butterflies”. W Londynie z Basią i jej najbliższymi spotkała się Anna Janowska.

„Boże Ciało”, film, w którym zagrał główną rolę, jest naszym kandydatem do Oscara. A on sam zapowiada się na gwiazdę pierwszej wielkości. Kim jest Bartosz Bielenia? Rozmowa Zofii Fabjanowskiej.

„Wariat na wolności” – to tytuł autobiografii jednego z najważniejszych polskich psychoterapeutów. Niepokornego buddysty, autorytetu. Z Wojciechem Eichelbergerem rozmawia Remigiusz Grzela.

Świat się zmienia, a młode kobiety nadal czują się niepewnie. Z powodu wyglądu, miejsca w życiu, pracy. „Mają dziś wiele możliwości, spośród których muszą wybierać, a to rodzi stres”, mówi Ewa Woydyłło w rozmowie z Aliną Gutek.

Poza tym w „Zwierciadle” – reportaż o edukacji domowej. Czy jest ona lekarstwem na problemy systemu oświaty? Kuchnia: jak gotuje Caroline Fleming, duńska baronowa, autorka książki „Ugotuj sobie szczęście. Jak Duńczycy”. Moda: jesienna gra kontrastów. Uroda: cera jak z obrazka. Gładka, bez rozszerzonych porów, dobrze nawilżona.

 

Zapraszamy do zakupu wydania cyfrowego

 

 

 

 

W wydaniu wielka akcja rabatowa Zakupy z klasą, w weekend 25-27 października - zniżki do 60% do wykorzystania w ponad 3000 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze