1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Lutowy numer "Zwierciadła" już w sprzedaży

Lutowy numer "Zwierciadła" już w sprzedaży

Charlize Theron, bohaterka naszej lutowej okładki, nosiła specjalne protezy podtrzymujące łuki brwiowe, żeby jak najbardziej upodobnić się do Magyn Kelly, dziennikarki amerykańskiej stacji Fox News. Wszystko dla sprawy, czyli filmu „Gorący temat”, który przedstawia perspektywę ofiar molestowania i ma pomóc kobietom odzyskać głos nie tylko w tej sprawie. 

Charlize Theron w obszernym wywiadzie dla „Zwierciadła” opowiada nie tylko o swojej roli w filmie "Gorący temat", ale również o swojej prywatnej rewolucji. Ponadto w lutowym "Zwierciadle" znajdziecie rozmowy z Richardem Gere’em i Jude’em Lawem.

W lutowym numerze goszczą również inne gwiazdy - Anna Maria Jopek znalazła trochę czasu tuż przed nową trasą koncertową „Przestworza”, by opowiedzieć nam o swoich muzycznych poszukiwaniach, potrzebie miłości i o tym, jak jej śpiew trafił na ścieżkę dźwiękową serialu „Wikingowie”.

Grzegorz Zygadło, mąż Olgi Tokarczuk i menedżer jej życia, mówi nam o wszystkich wcieleniach znanej pisarki i o tym, jak wygląda życie z noblistką. To przez niego przechodzą wszystkie telefony, mejle, listy, to on czyta umowy i jest pierwszym recenzentem. Jak to jest być mężem noblistki?

Marta Kuligowska, dziennikarka i mama 12-lenich bliźniaków, zdradza, jak przygotować się do takiego wychowawczego wyzwania. Bliźnięta to podwójne szczęście, promocja od życia, ale też trzy razy więcej pracy.

W tym numerze rozmawiamy również z Larą Gessler, która podzieliła się z nami przepisami na potrawy, które sycą ciało i zmysły.

W temacie miesiąca przyglądamy się... miłości. Najlepiej uczyć się od praktyków, dlatego pytamy cztery pary – każdą na innym etapie życia – o to, jak udaje się im dbać o związek oraz jak ich uczucie zmienia się z czasem.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze