1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Młoda Polska Filharmonia ponownie zagra z Turnauem i Zakopowerem

mat.pras.
30 listopada 2014 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się wspólny koncert Grzegorza Turnaua i Sebastiana Karpiela-Bułecki z Zakopowerem. Z artystami zagra Orkiestra Kameralna Młodej Polskiej Filharmonii. Będzie to już piąty koncert młodych filharmoników podczas trasy „Po drodze".

Po sukcesie w Warszawie i Zabrzu przyszła pora na Wrocław! „Zakopower” i Turnau ze zespołem przygotowali dwugodzinny koncert, w którym przedstawią utwory ze swoich osobnych programów, wspierając się i uzupełniając wzajemnie. Już po raz piąty towarzyszyć im będzie Orkiestra kameralna Młodej Polskiej Filharmonii!

„Zakopane czy też może Kraków? Świat jest pełen tajemniczych, dziwnych znaków"  - śpiewali artyści w przebojowej piosence o Zanzibarze. Ich wspólny projekt z pewnością dostarczy słuchaczom wielu nowych ekscytujących wrażeń. Goście z południa kraju udowodnią, że jest im ze sobą "po drodze”.

30 listopada 2014 r., godz. 18.00, Hala Stulecia, Wrocław. Bilety do nabycia: kasa biletowa Hali Stulecia w Centrum Poznawczym, empik oraz nabiletin.pl, tiecktpro.pl, eventim.pl i bilet.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze