1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Wydawnictwo Zwierciadło na Warszawskich Targach Książki – autorzy, gwiazdy i święto książki

fot. ZW
Zobacz galerię 7 Zdjęć
Warszawskie Targi Książki to okazja, aby nie tylko książkę obejrzeć, kupić, wymienić na nową, ale także – spotkać swojego ulubionego pisarza.

Warszawskie Targi Książki to okazja, aby nie tylko książkę obejrzeć, kupić, wymienić na nową, ale także – spotkać swojego ulubionego pisarza.

Na naszym stoisku gościliśmy autorów nowości i bestsellerów.

Nowości reprezentowali: Magdalena Łyczko z „Lekcją miłości” – poruszającymi rozmowami o rodzicielstwie ze znanymi rodzicami: Katarzyną Bosacką, Barbarą Falandysz, Maciejem Orłosiem i innymi. Gościł również u nas Artur Cieślar, autor wzruszających wspomnień o Małgorzacie Braunek „Listy do Małgosi. Jabłoń kwitnie zawsze”. Najwięcej osób jednak przyszło na spotkania z Szymonem Majewskim, którego zbiór felietonów „Życie w pożyciu” – dowcipnych, trafnych obserwacji na temat relacji damsko-męskich trafił do księgarń dzień przed targami.

Na autorki bestsellerów – Ałbenę Grabowską (saga „Stulecie Winnych”), Katarzynę Błażejewską „Koktajle dla zdrowia i urody”, Katarzynę Miller („Królowe życia i król”, „Nie bój się życia”) oraz Maję Popielarską („12 miesięcy z Mają Popielarską”) czekało wielu czytelników. Ałbena Grabowska otoczona była kręgiem znanych blogerek książkowych, które przyjechały do Warszawy z różnych regionów Polski, by osobiście poznać autorkę „Stulecia Winnych”. Drugi tom sagi otrzymał podczas targów nagrodę jury w plebiscycie „Najlepsza książka na wiosnę”, organizowanym przez portal literacki Granice.pl.

Katarzyna Błażejewska udzielała porad na temat przepisów na zdrowe koktajle, które dodają energii, ułatwiają metabolizm i pomagają wygrać ze stresem. Wielbiciele ogrodów i ogródków czekali na Maję Popielarską, a do Katarzyny Miller jak zwykle podążały miłośniczki jej psychologicznych porad – najczęściej po autograf z tegorocznym bestsellerem „Królowe życia i król” w ręku.

Pojawiła się też nowa tradycja – autorzy, którzy spotykali się u nas w stoisku, wymieniali się swoimi książkami ze specjalnymi dedykacjami.

Aż żal, że następne targi dopiero za rok… Na szczęście jesienią na Targach Książki powita nas Kraków!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
12 miesięcy z Mają Popielarską (oprawa miękka) Maja Popielarska Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze