1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Wilcza wataha Martyny Wojciechowskiej

Wilcza wataha Martyny Wojciechowskiej

Zobacz galerię 28 Zdjęć
Freedom WOLF EDITION to druga odsłona autorskiej kolekcji biżuterii Martyny Wojciechowskiej zaprojektowanej z W.KRUK. Oficjalna prezentacja miała miejsce 13 września w warszawskim Domu Marki przy placu Trzech Krzyży. Na motyw przewodni kolekcji został wybrany tytułowy wilk jako symbol wolności, siły i niezależności.

Jest mądry, wytrwały i pełen determinacji. Jednocześnie największą jego wartością jest wataha, którą zawsze chroni i która stanowi o jego sile. W stadzie wilki łączy wzajemna odpowiedzialność, troska – to niezwykła więź, która jest mi szczególnie bliska, bo moją siłą są ludzie dookoła i poczucie wspólnoty, – mówiła Martyna Wojciechowska podczas oficjalnej prezentacji kolekcji biżuterii, która miała miejsce 13 września br. w Domu Marki W.KRUK w Warszawie. Dziennikarce i Ambasadorce W.KRUK towarzyszyli w tym dniu rodzice, jak również przyjaciele i partnerzy z organizacji zajmujących się ochroną przyrody. Wśród nich dr Sabina Pierużek Nowak ze Stowarzyszenia bliżej natury WILK oraz wieloletnia mentorka Elżbieta Dzikowska.

tyna Wojciechowska nieustannie zachęca i inspiruje kobiety do realizacji własnych marzeń. Przy pracy nad już drugą odsłoną kolekcji Freedom WOLF EDITION Ambasadorka W.KRUK skupiła się na nowym, równie ważnym przesłaniu – poczuciu mocy oraz pozytywnej energii jaką daje wspólnota i solidarność tzw. kobieca wataha. Sile, dzięki której niemożliwe po prostu nie istnieje.

Natura uczy nas prostoty relacji oraz emocji. Niekomplikowania rzeczy prostych. Jest obrazem pierwotnej i nieokiełznanej wolności – wyjaśniała współautorka biżuterii Freedom WOLF EDITION – to prawda, którą odnalazłam i którą dzielę się z innymi kobietami, inspirując do poszukiwania własnej drogi i życia w zgodzie ze sobą, ze swoją naturą. Każda z nas jest inna, dla każdej ta naturalna droga może być odmienna. Ważne, żeby podążać tą własną. By otaczać się watahą dobrych ludzi.

W oficjalnej prezentacji udział wzięły m.in. Karolina Ferenstein-Kraśko, Tatiana Mindewicz-Puacz, Anna Kerth oraz youtberki Red Lipstick Monster (Ewa Grzelakowska-Kostoglu) i Radzka (Magdalena Kanoniak). Nie zabrakło również przyjaciół marki Tudor – Piotra Kędzierskiego oraz Wojciecha Mazolewskiego. Pojawiły się również influencerki ze świata mody, lifestyle i podróży: Adrianna Pałka, Super Styler (Marta Lech-Maciejewska), Cooka (Anna Nowak), Splendor by Claudia (Klaudia Adaszewska), Meri Wild (Magdalena Kwiatkowska) czy Szpilki w Plecaku (Ewa Chojnowska-Lesiak).

Podczas spotkania z przedstawicielami mediów oraz z zaproszonymi fanami Martyna Wojciechowska i eksperci jubilerscy z Manufaktury W.KRUK prezentowali etapy powstawania kolekcji biżuterii – od ręcznie rzeźbionych prototypów po gotowe wzory. Najważniejsze z nich oznaczono grawerunkiem Freedom z odręcznym pismem Ambasadorki W.KRUK.

Freedom Martyny Wojciechowskiej jest jedną z pięciu kolekcji ambasadorskich W.KRUK. Obok Freedom powstały: tegoroczna kolekcja autorska Przyjaźń Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

Kolekcja Freedom WOLF EDITION dostępna jest w salonach W.KRUK na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym wkruk.pl.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze