1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Wszystko, co chcesz wiedzieć o toksyczności, ale boisz się zapytać - transmisja wirtualnego spotkania

Wszystko, co chcesz wiedzieć o toksyczności, ale boisz się zapytać - transmisja wirtualnego spotkania

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Zapraszamy na witrualne spotkanie z autorkami bestsellerowej książki "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi" już w najbliższą środę 29 maja o godz: 18:00. Oglądaj spotkanie, zadawaj pytania, ucz się jak radzić sobie z toksycznością w Twoim otoczeniu. 

29 maja odbyło się witrualne spotkanie z autorkami bestsellerowej książki "Instrukcja obsługi toksycznych ludzie", podczas którego można było zadawać pytania i uczyć się, jak radzić sobie z toksycznością w najbliższym otoczeniu. 

Link do transmisji:

FB LIVE jest zwieńczeniem serii rozmów o toksycznych relacjach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Można je obejrzeć na kanale Youtube Wydawnictwa Zwierciadło.

* Katarzyna Miller *

Psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Życie jest fajne, Instrukcja Obsługi kobiety, Kup kochance męża kwiaty, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie i inych (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana z magazynem Zwierciadło.

* Suzan Giżyńska *

Niezależna reżyserka i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek: Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta.

 

Książka "Instukcja obsługi toksycznych ludzi" jest dostępna na stronie:  i w dobrych księgarniach

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze