1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Poszukiwana polska gwiazda „Forever King of Pop” - ostatnie castingi

Poszukiwana polska gwiazda „Forever King of Pop” - ostatnie castingi

materiały prasowe
Twórcy najlepszego na świecie musicalu o Michaelu Jacksonie pt. „Forever King od Pop” szukają dziecka w wieku od 6 do 11 lat, które wcieli się w rolę legendarnego Króla Popu. Ostatnie castingi odbędą się w Warszawie

Chodzi o znalezienie malca, który będzie posiadał umiejętności małego Jacksona! Wszystkie dzieci, które potrafią naśladować charakterystyczny sposób poruszania się Michaela, zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie. Szukamy poczucia rytmu, uroku, nieskrępowanej pasji i radości, z której znany był król popu. Zwycięzca castingu na małego, polskiego Jacksona będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas polskiego tournee musicalu „Forever King of Pop”, u boku znakomitych, tworzących go artystów i tancerzy.

Na przestrzeni ostatniego miesiąca Agencja Kontakt (organizator polskiej trasy musicalu "Forever King of Pop") przygotowała na terenie całej Polski szereg castingów, których celem jest wyłonienie dziecka, w wieku od 6 do 11 lat. Wcieli się ono w rolę małego Michaela Jacksona i wystąpi gościnnie w polskiej trasie musicalu "Forever King of Pop" (musical prezentowany będzie w 6 miastach Polski już w marcu tego roku).

Jak dotąd wybrano ośmiu finalistów, którzy powalczą o rolę w musicalu. Ostatni casting odbywa się w Warszawie. Podczas jego trwania wyłonieni zostaną dwaj kolejni uczestnicy ścisłego finału konkursu.

Na finał, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Warszawie, przyjadą z Hiszpanii producenci musicalu "Forever King of Pop". To oni wybiorą dziecko, z którym podejmą współpracę.

Ostatni casting: Warszawa:  PKIN (sala Goethego i Korczaka)  - 11.02.2012 r. rejestracja - godz. 09:00; start przesłuchań - godz. 10:30.

Finał: Warszawa: PKIN -12.02.2012 r., godz. 9:00. Regulamin konkursu do pobrania ze strony organizatora: www.kontakt.gda.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze