1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. SztukMistrzowie z Krakowa - zbrodnia, tajemnica i śledztwo

SztukMistrzowie z Krakowa - zbrodnia, tajemnica i śledztwo

materiały prasowe
materiały prasowe
W marcu rozpoczął się w Krakowie wyjątkowy projekt edukacyjny pod nazwą „SztukMistrzowie z Krakowa”. Projekt powstał w ramach programu Akademia Orange.

Uczestnicy gry będą mieli okazję wcielić się w postacie z Młodej Polski i odkryć tajemnice z przełomu wieków. Rozwiązanie zagadki nie będzie łatwe.

"SztukMistrzowie z Krakowa" w nietypowy sposób przybliżają uczniom szkół ponadgimanazjalnch z terenu Małopolski miejsca, osoby i wydarzenia z okresu Młodej Polski. Zabawa ma charakter śledztwa, podczas którego uczestnicy rozwiązują tajemnicze zagadki, zgłębiając mroczne sekrety Krakowa tamtych czasów.

Gra edukacyjna składa się z trzech etapów: 1. on-line Facebook (1-20 marca) 2. gry miejskiej (21 marca) 3. oraz lekcji podsumowującej (22-31 marca)

W zabawie weźmie udział około 12 drużyn, które wykorzystają zdobyte podczas etapu pierwszego wiadomości oraz wskazówki po to, by 21 marca rozwikłać tajemnicę głównej zagadki odwiedzając różne miejsca na terenie Krakowa. Dla zwycięskiej drużyny przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.

Oczywiście nie tylko uczestnicy gry mogą angażować się w intrygujące śledztwo. Na facebookowym profilu "SztukMistrzowie z Krakowa"na bieżąco publikowane są ciekawostki dla wszystkich zainteresowanych faktami z epoki.

Projekt realizowany w ramach programu Akademii Orange. Rozgrywka: 21 marca 2012 Start o godz. 9.00 w Wyższej Szkole Europejskiej

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze