1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Film "Drive" z Ryanem Goslingiem na festiwalu w San Sebastian

Film "Drive" z Ryanem Goslingiem na festiwalu w San Sebastian

„Drive”, najnowszy film kultowego reżysera, Nicolasa Windinga Refna, który w tym roku udowodnił swoją klasę, zdobywając nagrodę za reżyserię w Cannes został zakwalifikowany do Zabaltegi-Pearls, jednej z sekcji 59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian.

Zabaltegi-Pearls to prestiżowa sekcja, w której pokazywane są obrazy wchodzące dopiero na ekrany, a także znakomite filmy, które były prezentowane na najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych.

Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna Irene i straci dla niej głowę. Nowa dziewczyna, wyglądająca jak anioł, rozpęta wokół niego prawdziwe piekło. Ich „love story” pisane będzie czystą adrenaliną.

W rolach głównych występują: Ryan Gosling ("Fanatyk", "Blue Valentine") i Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna").

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze