fbpx

„12 Rozmów o miłości” w czołówce najlepiej sprzedających się książek!

123RF.com

Wydana przez Wydawnictwo Zwierciadło książka Joanny Racewicz znalazła się w Top 10 listy bestsellerów empik.com, sklepu internetowego Merlin.pl i sieci księgarni Matras.

„12 Rozmów o miłości” to zbiór wywiadów Joanny Racewicz z żonami tragicznie zmarłych pasażerów prezydenckiego Tupolewa 10 kwietnia 2010 roku. Jedną z ofiar katastrofy smoleńskiej był mąż autorki, funkcjonariusz BOR-u, kapitan Paweł Janeczek.

Książka ta prezentuje zupełnie inny punkt widzenia na tragiczne wydarzenia sprzed roku. Trzyma się z dala od polityki i stara się pokazać perspektywę kobiet, rodzin, ktore utraciły swoich bliskich i próbują na nowo poskładać swoje życie.

Lektura „12 Rozmów o miłości” poruszyła już wielu czytelników, co widać najlepiej po emocjach i zainteresowaniu jakie wzbudza. Od czasu swojej premiery znalazła się na 7 miejscu bestsellerów empik.com i Merlin.pl oraz na drugiej pozycji pośród najlepiej sprzedających się pozycji książkowych w księgarni Matras.

Rany po tragedii smoleńskiej dla wielu nie zostały jeszcze zagojone, ale ta książka, jak widać, jest i z pewnoscią będzie potrzebna tym, których  wydarzenia z 10 kwietnia dotknęły na różne sposoby.