fbpx

Dziś ruszyły Europejskie Targi Muzyczne

Koncerty m.in. Tomasza Stańko i Marcina Maseckiego, a także branżowe rozmowy o muzycznym rynku w dobie kryzysu – Europejskie Targi Muzyczne zapraszają.
Dziś oraz przez cały weekend warto odwiedzić Pałac Kultury i Nauki. Tam czekają na nas warsztaty muzyczne, panele dyskusyjne, koncerty a także wiele propozycji filmowych.

Koncerty dadzą takie gwiazdy jak Kim Nowak, Monika Brodka, Tres B, Renata Przemyk, Ballady i Romanse, Marcin Masecki, T. Love, R.U.T.A., czy Mitch&Mitch, a to dopiero wierzchołek prawdziwej koncertowej góry muzycznej!

W salach Pałacu Kultury i Nauki obejrzeć będzie można filmy muzyczne, jak „Fuck For Forest”, „Zamknij się i graj”, „Triszna. Pragnienie miłości”, „Zespół punka” i „Jason Backer wiecznie żywy”.

Przy stoiskach muzycznych spotkamy większość gwiazd polskiej sceny muzycznej, skorych do zostawienia swoich autografów na płytach czy książkach.

Warto też pojawić się i wziąć udział w panelach poświęconych muzyce, rynkowi muzycznemu, który też dotknął kryzys i niemocy twórczej artystów. Więcej informacji o spotkaniach znajdziecie tutaj.