fbpx

Kameralne koncerty Donalda Canwooda

Kameralne koncerty Donalda Canwooda
Kamerakbne koncerty Donalda Canwooda to jedyne w swoim rodzaju podróże muzyczne w głąb jazz’owych lat 50. i 60. (Fot. materiały prasowe)

W majestatycznych wnętrzach Baru Kolumnowego Hotelu Bristol codziennie od środy do soboty, odbywają się kameralne występy Donalda Canwooda – muzyka jazz’owego. Koncerty są otwarte dla wszystkich, wstęp jest bezpłatny.

Donald Canwood to profesjonalny muzyk, kompozytor i producent mieszkający na co dzień we Frankfurcie. Po zakończeniu studiów na wydziale muzyki klasycznej w Curacao i w Holandii, wyruszył do Wenezueli, gdzie z sukcesami koncertował przed lokalną widownią. Po powrocie do Niemiec założył swój nowy zespół „NewNote”. Donald Canwood występuje zarówno solo, jak i z zespołem.

W Barze Kolumnowym w Hotelu Bristol, Warsaw, Donald Canwood współtworzy niezwykle klimatyczne wieczory z muzyką na żywo. Łącząc rytmiczną grę na fortepianie ze śpiewem i akompaniamentem oryginalnych instrumentów z różnych zakątków świata, artysta prezentuje jazz’owe klasyki w ciekawych, współczesnych aranżacjach. Niezwykłe pokłady energii płynące z jego głosu i osobowości są bez wątpienia warte zobaczenia i przeżycia.

Koncerty odbywają się co tydzień, od środy do soboty, w godzinach 20:00 – 01:00. Muzyk będzie gościł w warszawie do 19 grudnia 2019 roku. Wstęp bezpłatny.

Bar Kolumnowy Hotelu Bristol to arcydzieło Art Nouveau – stanowi wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Zjawiskowe wnętrze zostało odnowione z zachowaniem elementów historycznego wystroju z początku XX wieku i dostosowane do współczesnych potrzeb.

 

 

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze