1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. II Konstancińskie Forum Kobiet. Przedsiębiorcza. Piękna. Odpowiedzialna.

II Konstancińskie Forum Kobiet. Przedsiębiorcza. Piękna. Odpowiedzialna.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
“Możesz wiele tylko czasem w to nie wierzysz”, to tytuł wykładu dr Iwony Sosnowskiej-Wieczorek, prezeski Fundacji In Corpore, wspomagającej zagrożonych wykluczeniem z powodu dysfunkcji słuchu. Iwona Sosnowska-Wieczorek sięgając do własnego doświadczenia, opowie, jak kłopoty życiowe stają się inspiracją, motywacją i podpowiedzią. Początkiem drogi prowadzącej do realizacji siebie, a więc do prawdziwego sukcesu.

Urszula Eriksen, mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współzałożycielka bistro NABO Cafe (tytuł „Knajpy roku 2012”), także na przykładzie własnego życia, udowodni, że sukces nie wynika z braku trudności, a nawet traum. To, co o nim decyduje, to nasza siła wewnętrzna. Tytuł prelekcyjni “Siła kobiecej osobowości”.

Łukasz Krasoń, niepełnosprawny trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny (autor książki “Wstań i jedź - niemożliwe jest osiągalne”) w wykładzie „Nie musisz być idealna” udowodni, że zawsze można działać tak jak się chce i osiągać cele. Łukasz Krasoń sam jest na to dowodem. Kiedy w wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim zaczął praktykować to czego uczy dziś innych, czyli wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, pozytywne myślenie.

Tych i innych prelegentów spotkamy podczas dwudniowego “Konstancińskiego Forum Kobiet. Przedsiębiorcza. Piękna. Odpowiedzialna”. Organizator Forum,  Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania” przy wyborze prelegentów kierowała się jednym kryterium - czy dostarczą oni słuchaczom inspiracje do zawodowego i osobistego rozwoju? Dodajmy, że jedna z uczestniczek zeszłorocznego forum zainspirowana tym co wówczas usłyszała, założyła własny biznes i dziś jest jednym ze sponsorów forum. Ale Forum to nie tylko sprawy zawodowe.

W bloku tematycznym „Piękna” Urszula Dudziak oraz DJK Wika i Katarzyna Napiórkowska (marszandka sztuki) opowiedzą o ich drodze do piękna nie tylko wewnętrznego. Rozmowę „Piękną w jesieni życia” poprowadzi prof. Mirosławem Grewińskiem.

Z kolei blok tematyczny „Odpowiedzialna” przyniesie m.in. rozmowę o modzie slow z Renatą Piotrowską-Cerruti synową znanego projektanta mody z Mediolanu Nino Cerruti. Szymon Hołownia zamknie pierwszy dzień tematem „Jak robić dobrze”. Dzień drugi to zaproszenie na warsztaty rozwoju osobistego dotyczące pokonywania stresu, a także coaching ciała „Ty i twoja seksualność”.

Forum jest także drogą do integracji mieszkanek Konstancina, Piaseczna i okolic, jak również Warszawy. Udział w forum jest bezpłatny. Patroni to m.in. Instytut  Psychoimmunologii IPSI, ICF Polska oraz Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J.Korczaka.

27-28 października 2017. Miejsce: KDK Hugonówka ul. Mostowa 15 Konstancin Jeziorna (B.P)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze