1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Orange - wybierz swój idealny pakiet

Orange - wybierz swój idealny pakiet

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Bez względu na to czy jesteś nałogowym użytkownikiem social mediów, kinomanem zarywającym kolejne noce przed ekranem czy melomanem, który bez słuchawek nie wytrzyma ani minuty – Orange Flex jest dla Ciebie. Social, Video i Music Passy są dla Ciebie.

To Ty jesteś panem swojej oferty. Projektujesz ją po swojemu. Decydujesz o czasie trwania i momencie zakończenia. Dodajesz i usuwasz usługi dodatkowe, ale przede wszystkim wybierasz jeden z 10 Planów, które możesz uzupełnić wygodnymi pakietami korzyści, które nie pomniejszają Twojego pakietu danych.

#chceszmasz, czyli wolność w Orange Flex

W ostatnich latach nasz tryb życia dynamicznie się zmienia. Szybciej podejmujemy decyzje, częściej wyjeżdżamy za granicę czy zmieniamy pracę. Żyjemy bardziej spontanicznie niż nasi rodzice. Rzadziej przywiązujemy się do miejsca czy ludzi. Po co więc mielibyśmy przywiązywać się do oferty sieci komórkowej? Orange Flex wychodzi naprzeciw współczesności. Nowa oferta to życie bez ograniczeń. Dla wszystkich, którzy potrzebują czegoś więcej. Orange Flex to przede wszystkim wybór. Najpierw jednego z dziesięciu wygodnych Planów a następnie jednego z trzech pakietów korzyści. Wszystko po to, aby maksymalnie dopasować się do współczesnych realiów. Zobacz sam: 

Sprawdź i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Zdecyduj, ile GB potrzebujesz. Dostępne jest 10 różnych Planów, które łączą nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y. Dodatkowo możesz wybrać pakiety, dzięki którym skorzystasz z social mediów, video i muzyki za darmo.

Facebook, Instagram, Snapchat bez pomniejszania pakietu GB

Bądź na bieżąco. Z Social Passem skorzystasz z większości social mediów bez lęku o swój pakiet GB. Będziesz w kontakcie ze znajomymi 24 godziny na dobę, podzielisz się nowym zdjęciem i nakręcisz śmieszny film. Po prostu korzystasz gdzie, jak i kiedy chcesz.

Netflix, HBO GO, Youtube za darmo!

Oglądaj w drodze, w przerwie pracy i po pracy. W kawiarni i na spotkaniu. Samotnie i w towarzystwie. Na małym i średnim ekranie. Wybierając opcję Video Pass w Orange Flex nic już nie będzie Cię ograniczać. Możesz mieć pewność, że kończący się pakiet danych nie zrujnuje Ci wieczoru. Korzystanie z Netflixa, HBO GO i innych serwisów streamingowych nie będzie pomniejszało Twojego pakietu danych. Oglądaj całe sezony seriali kiedy i jak chcesz.

Tidal, Deezer i wiele więcej za darmo!

W pracy instrumentalne dźwięki, w drodze rockandrollowe brzmienia, na siłowni głośne techno, wieczorem klimatyczne R&B, a w nocy dźwięki natury. Muzyka jest Ci potrzebna jak woda, by żyć? Żaden problem. W Orange Flex za dane wykorzystane w aplikacjach Tidal, Deezer, Apple i Amazon Music, a także aplikacji Polskiego Radia, nie zapłacisz ani złotówki. W tym pakiecie muzyka będzie grać bez ograniczeń.

Orange Flex dopasuje się do Ciebie

Sam wybierasz jaki pakiet będzie Ci służył. To Ty wiesz najlepiej z czego i jak korzystasz. A jeśli nie wiesz, nic straconego. Włączaj, testuj, zmieniaj i dopasuj pakiet do siebie. Jedną z najlepszych rzeczy w Orange Flex jest prosta obsługa. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji. Usługi dodajesz i odejmujesz kiedy chcesz. Żadnych formalności ani papierów, Salon sprzedaży odwiedzasz tylko po to, żeby odebrać kartę SIM, możesz też zamówić kuriera, który dostarczy kartę SIM pod wybrany adres.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze