1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Pokoloruj sobie okulary!

Pokoloruj sobie okulary!

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Co jak nie Ray Bany albo Massady?! Osoby kochające design i okulary, powinny wpisać do swojego modowego słownika nowe hasło - Raibow Glasses.

Prosta, czysta forma z przezroczystego plexi. Właściwie to nic oryginalnego ani zachwycającego designem.

Taka może być pierwsza reakcja po zobaczeniu okularów projektu Luisa Poréma. Okulary, o których mowa, to niemalże klasyczne "nerdy", utrzymane mocno w stylistyce lat 60. Idealna propozycja dla hipsterów i wielbicieli... nie tylko mody.

Raibow Glasses zachwycają również wielbicieli grafiki, sztuki Mondriana i designu funkcjonalnego. Każdy też, za sprawą pustej, rurkowej konstrukcji ramek okularów może dać wyraz swojej kreatywność czy po prostu za pomocą koloru zamanifestować samopoczucie.

Okulary zaprojektowane przez portugalskiego designera Luisa Poréma, skonstruowane są tak, by do ramki można było samodzielnie wlać kolorowy tusz, który automatycznie staje się kolorem oprawki. Tusz jest oczywiście rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu oprawki są wielofunkcyjne - można zmieniać ich kolor w zależności od stylizacji, humoru czy po prostu od chęci.

Ot jak moda i design wychodzą na przeciw nie tylko potrzebie twórczej samorealizacji lecz również problemowi ponadczasowości i przemijania - również zwykłych przedmiotów.

Więcej designu artysty znaleźć można na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze