1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Ile kosztuje zamek Gerda?

(Fot. iStock)
Renomowane zabezpieczenia drzwi Gerda znajdują się niemal w każdym domu czy mieszkaniu. Jest wiele rodzajów zamków do drzwi tej marki, a przez ostatnie lata technologie stosowane podczas ich produkcji zostały znacznie unowocześnione. Do wyboru mamy modele montowane na drzwiach oraz wpuszczane, o podstawowej, jak i bardziej zaawansowanej budowie. Różnią się nie tylko parametrami, ale także ceną – zamki Gerda są na każdą kieszeń.

Zamki do drzwi – cena, która idzie w parze z jakością Podobnie jak w każdej innej dziedzinie, tak i w przypadku zamków do drzwi ceny bywają bardzo zróżnicowane. Dostępnych jest wiele marek, które przekonują nas o niezawodności i najlepszych zabezpieczeniach, jakie stosują producenci zamków. Warto mieć na uwadze, że chwyty marketingowe to jedno, a rozsądna kalkulacja to drugie. Nie spodziewajmy się więc, że jeśli kupimy zamek za "parę złotych", to będzie on równie solidny jak modele droższe, jakościowo z wyższej półki. W parze z jakością zawsze idzie cena, co widać nie tylko w branży usług ślusarskich i zabezpieczeń, ale też w każdej innej dziedzinie. Jeśli więc zależy nam na solidnym i mocnym zabezpieczeniu, które będzie posiadało nowoczesne technologie opierające się osobom trzecim, trzeba postawić na sprawdzone zamki do drzwi w nieco wyższej cenie niż słabsze modele. Dobrze sprawdza się tu najlepiej zlecić fachowcom z pogotowia ślusarskiego. Zobaczysz, co zaproponuje uznany polski producent zamków, który swoją ofertą wychodzi naprzeciw oczekiwaniom praktycznie każdej osoby.

Zamki do drzwi Gerda w Poznaniu – ile kosztują? Spełnienie oczekiwań konsumentów przez producenta zamków Gerda polega na dostosowaniu oferty do różnych potrzeb i możliwości. Klienci, którzy szukają trwałych i mocnych zabezpieczeń, z pewnością znajdą je pośród zamków Gerda. Jedne modele będą bardziej zaawansowane i przez to droższe, a inne będą miały podstawową budowę, mając też niższą cenę – przy czym należy pamiętać, że w przypadku tak renomowanego producenta zawsze można liczyć na dobrą jakość materiałów, z których produkowane są zamki do drzwi Gerda. Cena w Poznaniu może wahać się od stu kilkudziesięciu złotych do ok. 400 zł – zależy, czy mowa o prostszych mechanizmach z kluczem rurkowym, czy o bardziej skomplikowanych zamkach o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Jeśli zastanawiasz się, na co postawić, najlepiej skonsultuj się z doświadczonymi ślusarzami pracującymi w Pogotowiu zamkowym w Poznaniu, którzy doradzą i wykonają .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze