1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Materiał partnera
 4. >
 5. Kto powinien wybrać do spania materace multipocket?

Kto powinien wybrać do spania materace multipocket?

Fot. materiał partnera
Fot. materiał partnera
Materac sprężynowy kojarzy ci się wyłącznie z falującą jak morska toń, niewygodną powierzchnią? Niekontrolowane drgania materacy sprężynowych to już przeszłość! Firma Hilding Anders z dumą prezentuje innowacyjne materace multipocket. W nich każda sprężynka ma swoje miejsce i ważną misję: zapewnić ci najlepszy sen na świecie! Poznaj wyjątkowe materace sprężynowe, na których wypoczniesz jak nigdy dotąd i dowiedz się, kto może je wybrać do spania.

Czym są materace multipocket?

To nowoczesne materace sprężynowe, które opierają swoją budowę na innowacyjnym rozmieszczeniu sprężyn. Multipocket to opracowana technologicznie, innowacyjna konstrukcja, dzięki której na metr kwadratowy materaca przypada o wiele więcej niezależnych sprężynek. Każda nich ma także swoją kieszonkę, dzięki czemu nawet gdy często zmieniasz pozycję podczas snu, cała powierzchnia nie faluje nieprzyjemnie.

Innowacyjne zagęszczenie sprężyn stwarza twojemu ciału mnóstwo niezależnych punktów podparcia. Co więcej, materac multipocket ma także większą elastyczność punktową: to oznacza, że lepiej dopasowuje się do ułożenia sylwetki śpiącego.

Twoje mięśnie nie muszą juz wykonywać dodatkowej pracy, aby utrzymać całe ciało w komfortowej pozycji. Efekt? Śpisz zdrowiej i odpoczywasz wydajniej, nawet w te noce, gdy twój sen jest krótszy. Do grupy materacy sprężynowych, w których zastosowano innowacyjny system zagęszczenia sprężyn należą także materace pocket plus, które wykorzystują w swojej konstrukcji gęsto umieszczone sprężynki, o wysokości nawet do 15 cm: to skutkuje optymalną sprężystością, a także zaskakująco wysoką elastycznością punktową.

Kto powinien wybrać do spania materace multipocket?

Dobrze przemyślana technologia wkładu materacy multipocket sprawia, że każdy kto na nich śpi, odczuwa najwyższy komfort. Ich budowa i szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, że pasują dla każdej sylwetki i ciężaru, dlatego są wygodne dla każdego bez wyjątku. Jak to możliwe? Prześledźmy jego zalety na przykładzie materaca Hilding Electro. 
 • Aż 7 stref twardości - to idealne podparcie, zróżnicowane i dopasowane indywidualnie do każdej strefy ciała. Strefy czynią materac multipocket niezwykle wygodnym, niezależnie od tego, czy jesteś osobą lekką, czy o większej wadze. 
 • Wysoka elastyczność punktowa sprawia, że materac jest idealny dla par. Powierzchnia materaca nie faluje, więc nie obudzisz się, nawet gdy ty lub partner często zmieniacie pozycje w podczas snu.
 • Sprężyny typu multipocket to więcej niezależnych punktów podparcia. Dzięki temu materac jest odpowiedni nawet dla par o dużej różnicy wagowej. To także spore odciążenie dla mięśni, a zatem wydajniejsza regeneracja dla ciała.
 • Zastosowanie innowacyjnej pianki hybrydowej Fusion (niezwykle wytrzymałej i odpornej na nacisk), sprawia, że połączone tu zostały cechy materaca sprężynowego i piankowego. Materac multipocket ma dzięki temu podwyższoną odporność na wilgoć - to komfort i higiena snu, którą mogą sie pochwalić materace najwyższej jakości.
 • Pianka wysokoelastyczna połączona z cienką taflą sizalu, to zwiększona twardość konstrukcji, która sprawia, że nawet osoby o podwyższonej wadze wyśpią sie na materacu Hilding Electro po królewsku!
 • Materac jest ponadto odpowiedni dla alergików, ponieważ został ubrany w wyjątkowy pokrowiec Tencel o właściwościach antyalergicznych.
 • Hilding Electro jest też idealny dla osób z bólem kręgosłupa, sportowców, osób po urazach. Hilding Electro stabilizuje pozycję kręgosłupa i odpręża mięśnie - to doskonała regeneracja i wspaniały odpoczynek nawet dla osób o podwyższonych wymaganiach, związanych z kontuzją lub aktywnym trybem życia.
Electro to jeden z wielu doskonałych materacy z oferty Hilding. Firma jest jednym z czołowych producentów najlepszej jakości materacy do spania. Zebrane przez dekady doświadczenie, staranny dobór materiałów oraz wysoko rozwinięta technologia wkładów sprawia, że materace Hilding są tak dobrze oceniane i nagradzane, a ponadto wykorzystywane w ofercie takich firm jak Agata, BRW, Pan Materac czy Sleepmed. 

Szukasz najlepszych materacy multipocket? Odwiedź sklep internetowy z materacami abcsnu.pl - to bogata oferta, fachowe doradztwo online, bezpieczne zakupy oraz rzetelna realizacja zamówienia, wprost pod twoje drzwi!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze