1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Aplikacja Orange Flex – co możesz dzięki niej zyskać?

Fot. materiał partnera
Co to jest Orange Flex? Ta elastyczna oferta to nie tylko brak zobowiązań i wygodne płatności. Dzięki aplikacji Orange Flex masz też dostęp do licznych promocji i rabatów, dostajesz dodatkowe usługi w prezencie, a za polecenie oferty zgarniasz gotówkę i gigabajty. Sprawdź, jak to działa.

Co to jest Orange Flex? Ta elastyczna oferta to nie tylko brak zobowiązań i wygodne płatności. Dzięki aplikacji Orange Flex masz też dostęp do licznych promocji i rabatów, dostajesz dodatkowe usługi w prezencie, a za polecenie oferty zgarniasz gotówkę i gigabajty. Sprawdź, jak to działa.

Aplikacja Orange Flex – co to jest i dlaczego warto ją wypróbować?

Orange Flex to Twój Plan komórkowy w aplikacji mobilnej, za który płacisz w formie subskrypcji (podpinasz kartę płatniczą lub zasilasz BLIKIEM konto, z którego będą pobierane opłaty). Przez aplikację Orange Flex na swoim telefonie wygodnie zarządzasz też kontem. W każdej chwili możesz zmienić wybrany Plan komórkowy na inny – gdy potrzebujesz więcej lub mniej gigabajtów – lub włączyć albo wyłączyć dodatkowe pakiety i usługi.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie . Atrakcyjna oferta z dużymi pakietami GB to jednak nie wszystko. Dzięki aplikacji Orange Flex masz również dostęp do:

  • Promocji „Polecaj i zarabiaj”;
  • Promocji miesiąc HBO GO w prezencie;
  • Sklepu Flex z urządzeniami w niskich cenach;
  • Klubu Flex z rabatami na produkty i usługi Orange Flex oraz partnerów.

Zgarniaj prezenty w Orange Flex oraz polecaj ofertę i zarabiaj

Każdy użytkownik Orange Flex dostaje gratis takie możliwości jak cyfrowa karta eSIM oraz dodatkowa karta SIM/eSIM do smartwatcha, tabletu lub laptopa. Wszystkie Plany komórkowe mają też w cenie Social Pass, czyli korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu GB.

W aplikacji Orange Flex znajdziesz też prezent w postaci promocji na subskrypcję HBO GO. Gdy kupisz ją przez apkę, a następnie wpiszesz kod promocyjny podczas rejestracji na stronie HBO GO, przez pierwszy miesiąc oglądasz najlepsze filmy i seriale za darmo.

Prezenty zgarniasz również wtedy, gdy polecasz ofertę Orange Flex innym. Wystarczy, że aktywujesz Plan w aplikacji i wyślesz swój kod polecający znajomemu, który też dołączy do Flexa. Po miesiącu korzystania z usługi Ty dostaniesz 70 zł, a Twój znajomy – 30 zł. Po piątym i dziesiątym udanym poleceniu masz natomiast dodatkowe 500 GB internetu.

Sklep Flex i Klub Flex – Orange Flex ma atrakcyjne promocje i rabaty dla użytkowników

Kolejne korzyści zyskujesz, gdy dołączysz do Klubu Flex. Wyrażasz w ten sposób zgodę na otrzymywanie cyklicznych informacji o ofertach promocyjnych Orange Flex i partnerów.

Na co dzień możesz z kolei skorzystać ze stałych i okresowych promocji. Jedną z nich jest Video Pass za 50% ceny, dzięki któremu nie zużywasz gigabajtów, gdy korzystasz z serwisów streamingowych. W Klubie Flex są też atrakcyjne promocje od partnerów operatora, między innymi na przejazdy FREE NOWFlixBus, dostęp do serwisów TIDAL i Wyborcza.pl, wybrany asortyment sklepów Frisco.plAnswear.com czy usługi Poczty Kwiatowej.

Od niedawna działa też Sklep Flex, pełen okazji na sprzęt elektroniczny. Znajdziesz w nim nie tylko smartfony oraz inteligentne zegarki i opaski, ale także tablety, laptopy, słuchawki i inne urządzenia w atrakcyjnych cenach. Szczególnie tanio kupisz sprzęty oznaczone jako Okazja Miesiąca oraz Telefony jak nowe, czyli odnowione smartfony z 14-dniowych zwrotów lub powystawowe. W każdy wtorek po 18:00 zaczyna działać też Flex Nocą – w Sklepie Flex znajdziesz wyjątkowe zniżki ważne tylko do środy rano.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze