1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Poznaj świat gamingu wspólnie z eobuwie.pl i adidas

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)
Always Original to najnowsza digitalowa kampania eobuwie.pl i adidas, która przenosi nas do fascynującego świata gamingu. Jej głównymi bohaterkami są czołowe polskie gamerki oraz cosplayerka, dla których pasja jest formą wyrażania siebie.

Branża gier internetowych rozwija się w zaskakującym tempie, a wraz z nią rośnie skupiona wokół niej społeczność. Świat gamingu od dawna nie jest już zarezerwowany tylko dla mężczyzn; bohaterki naszej kampanii – cosplayerka, streamerka i dwie Gamerki – to najlepszy dowód na to, że również młode dziewczyny mogą odnosić w nim znaczące sukcesy. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i każda z nich ma swoją historię, która stoi za początkiem jej przygody z gamingiem. Poznajemy je w specjalnym video stworzonym na potrzeby tej kampanii.

Buty z kolekcji towarzyszą naszym bohaterkom w ich codziennych wyzwaniach dotyczących realizacji ich pasji i są dodatkowym elementem, który pozwala im wyrazić siebie. Wbrew pozorom moda nie jest bez znaczenia w świecie gamingu; sam cosplay to nic innego jak tworzenie stroju i charakteryzacji, dzięki której możemy upodobnić się do wybranej postaci z gry, filmu czy komiksu.

(Fot. materiały prasowe)

Dla cosplayerki Aleksandry „Shappi” Tora jej pasja jest formą spędzania czasu, pomaga rozwijać kreatywność i wyrażać siebie poprzez wcielanie się w postacie silnych kobiet. W jej kostiumach nigdy nie brakuje koloru, dlatego model butów adidas Astir jest odpowiedzią na to, czego szuka w codziennych stylizacjach.

Paulinę „shini_waifu” Gorczyńską obserwujemy w trakcie gry. Czym jest dla niej gaming? – Zawsze kojarzył mi się z esportem, streamerami, których od lat oglądam i dlatego zaczęłam streamować, no i przede wszystkim rywalizacja i dużo zabawy – mówi Paulina. Shini wybrała model adidas Ozelia, który swoim ciekawym designem nawiązuje do lat 90. Buty mają charakter biegowy, dlatego dadzą radę nawet przy tak szybkim tempie życia, jakie ma nasza streamerka.

(Fot. materiały prasowe)

Gamerki Dominika „tyrisftw” Nycz i Katarzyna „Kasix” Paciorek dzięki swojemu hobby poznają ciągle nowych ludzi – od zapalonych graczy przez streamerów, kończąc na widzach, z którymi również nawiązują kontakt. Dziewczyny mają na sobie model butów adidas Forum, który świetnie wpasował się w klimat oldschoolwego muzeum gier, obecnie cieszącego się dużą popularnością.

Dla każdej z dziewczyn gaming to nie tylko pasja i forma wyrażania siebie, ale również wieloletnie przyjaźnie, które zostały zbudowana w oparciu na wspólnym hobby. Kolekcja Always Original celebruje wszelkie przejawy oryginalności, które mogą przybierać różne formy.

(Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze