1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Nowy zapach Endless Night

Legendy nie są tworzone w jeden dzień…, ale mogą narodzić się w jedną noc. A kiedy noc jest nieskończenie długa, równie niezliczone są oferowane przez nią możliwości. Aby w pełni wykorzystać każdą minutę, Playboy Fragrances wprowadza na rynek nowy, utrzymujący się przez całą noc zapach: Endless Night. Długotrwały, uwodzicielski duet zapachów, który przez całą noc będzie dodawał pewności siebie. Never Stop Playing.

Jeśli masz zuchwałą osobowość w stylu marki Playboy, po zmroku może wydarzyć się dosłownie wszystko. Nie ma żadnych ograniczeń, wręcz przeciwnie – istnieją tylko niezliczone opcje. Niesamowicie zmysłowa kompozycja Endless Night uosabia odważną, pełną zabawy atmosferę nocy, podczas której, można na nowo ustanawiać zasady oraz zatracić się we własnej przygodzie. To Twój własny plac zabaw!

Nightproof Technology

Kompozycja Endless Night została opracowana tak, aby zapach utrzymywał się na skórze przez całą noc. Przetestowany i autoryzowany przez klubowiczów w ich naturalnym zabawowym środowisku – zapach utrzymuje się podczas gorącej atmosfery nocy i tanecznych szaleństw. Kompozycja ta daje radę nawet wtedy, kiedy ty, dajesz z siebie wszystko na parkiecie, zapewniając przez całą noc poczucie 100% pewności siebie.

Marka Playboy Fragrances stworzyła ten się zapach poprzez połączenie umiejętności słynnych na całym świecie kreatorów perfum z ekspercką wiedzą lidera przemysłu perfumiarskiego, jakim jest COTY. Poczynając już od opracowania samej koncepcji tej kompozycji, zespół ‘nosów’ pracował nad znalezieniem oraz połączeniem zapewniających długotrwały zapach składników, w pełni zachowując wysoką jakość oraz zmysłowość zapachu. Równolegle, COTY – firma numer jeden na świecie w kategorii zapachów – opracowała opatentowany kompleks, dzięki któremu zapach dłużej utrzymuje się na skórze.

Endless Night dla Niej, to przepełniona radością, promienna i zmysłowa interpretacja odważnej kobiety. Kiedy jesteś już gotowa do wyjścia, a twój wygląd zwala z nóg, wykończenie całości, odrobiną utrzymującego się przez całą noc zapachu, sprawi, że twoja uwodzicielska moc przyciągania będzie jeszcze większa. Twoja energia jest zniewalająca, a urok bezgraniczny.

Zapach dla Niego

Elegancki i nowoczesny zapach Endless Night dla Niego, został stworzony dla pewnego siebie mężczyzny. To jedyna w swoim rodzaju broń uwodziciela. Temu intensywnemu, utrzymującemu się przez całą noc zapachowi, nie można się oprzeć oraz nie sposób go zapomnieć.

Zobacz także: Perfumy męskie sklep online

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze