1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Jej styl: Jennifer Lopez

Jej styl: Jennifer Lopez

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Najbardziej inspirujące kobiety to te, które bez względu na to czy mają 20 czy 50 lat są nieustannie na szczycie i budzą zainteresowanie i podziw . Świadomie korzystają ze zmiennych trendów i mody, ale nie poddają się im. Idealnym przykładem jest Jennifer Lopez, która od lat jest ikoną stylu.

Najbardziej inspirujące kobiety to te, które bez względu na to czy mają 20 czy 50 lat są nieustannie na szczycie i budzą zainteresowanie i podziw . Świadomie korzystają ze zmiennych trendów i mody, ale nie poddają się im.

Idealnym przykładem jest Jennifer Lopez, która od lat jest ikoną stylu mimo iż wiele osób mogłoby zarzucić jej kiczowatość, a czasem przesadne eksponowanie swoich – niewątpliwych – walorów. Co jednak ważne: Lopez doskonale wie co jej służy, jakie fasony są dla nie dobre, a które nie. I tego konsekwentnie się trzyma. Latynoskie, kobiece kształty, którym nie obce ciężkie ćwiczenia na siłowni chętnie podkreśla dopasowanymi sukienkami i spódnicami oraz zawsze: butami na wysokim obcasie. Na co dzień artystka wybiera wygodne, sportowe zestawy: dresy, legginsy i bluzy. Jennifer to najlepszy przykład tego, że w każdym wieku możemy wyglądać świetnie i nie mieć żadnych kompleksów.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze