1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Przegląd sukienek na wiosnę w najmodniejszych kolorach sezonu

Przegląd sukienek na wiosnę w najmodniejszych kolorach sezonu

Zobacz galerię 21 zdjęć
Przygotowania do nowego sezonu czas start! Tygodnie mody, podczas których prezentowano nadchodzące trendy obfitowały w tym roku w wielość kolorów - od najpopularniejszego koloru roku 2019, czyli living coral, przez neony, aż po ciężkawą kawę latte. Koniecznie zobaczcie przegląd najpiękniejszych sukienek na wiosnę w odcieniach tegorocznej wiosny!

  1. Kawa latte - kajmak, espresso - same przyjemne rzeczy kojarzą się nam z tym kolorem. W tym sezonie nie stawiamy wyłącznie na kamelowy dodatek (przede wszystkim kamelowy płaszcz, który od lat stanowi must-have w naszych szafach), ale nosimy go od stóp do głów.

2. Zieleń - w każdym odcieniu. Butelkowa, jaskrawa, pistacjowa, zgniła - zieleń cieszy się ogromną popularnością w tym sezonie. Tym razem występuje w wersji minimal - nosimy ją samodzielnie, bez dodatków. Ten kolor praktycznie w każdym połączeniu pozostaje autentyczny i ponadczasowy.

3. Różowy - zwłaszcza w połączeniu z soczystą czerwienią lub pomarańczą w sezonie wiosna/lato 2019 będzie szczególnie hot. W Paryżu, Mediolanie, Londynie róż był absolutnie wszędzie. Łączony z nieco bardziej ciężkimi odcieniami daje efekt wow.

4. Błękit - niezmiennie modny jeans obecny będzie w naszych szafach także w tym roku. Delikatna zmiana będzie w jego odcieniu - tym razem króluje tzw. sprany jeans rodem z romantycznego Dzikiego Zachodu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze