1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Czas spersonalizowany

Czas spersonalizowany

Deja Vu - materiały prasowe
Idea spersonalizowanych produktów jest coraz popularniejsza. Są już bransoletki, zegarki, buty, oczywiście ubrania robione na zamówienie. Czas na zegarki.

Na przeciw tym wymaganiom wyszła niemiecka marka Déjà vu. Przełomowym momentem był rok 2000 kiedy to Brigitte Gertz – Ziegler stworzyła koncepcję „zmiennego” zegarka, który stał się sztandarowym produktem marki. Składanie własnego zegarka to możliwość wyróżnienia się, spersonalizowania , ale to też zabawa w kreatora.

Jak się „robi" swój zegarek?

Najpierw wybiera się zegarek spośród 6 dostępnych modeli. Później czas na dobór bransolety z ponad 200 dostępnych kolorów i wzorów. A na końcu dopasowujemy jeden lub dwa ozdobne pierścienie z ponad 400 dostępnych. Można złożyć swój własny zindywidualizowany zestaw. Problemem może być jedynie wybór... (tak dużo wzorów). Choć dla niezdecydowanych są też gotowe propozycje:)

Od lutego w Warszawie istnieje pierwszy sklep marki Deja vu Store oferującym wyłącznie jej produkty.  Znajduje się w Galerii Milennium Plaza Al. Jerozolimskie 123a.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze