1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

DeeZee i Małgorzata Rozenek-Majdan – nowa kolekcja dla nowoczesnych kobiet

(Fot. materiały prasowe CCC)
Nowa kolekcja na wiosnę i lato 2022 obejmuje zarówno obuwie, jak i torebki, które cechują uniwersalność i wyjątkowy charakter. Tym razem DeeZee do pomocy w kreowaniu najmodniejszych wzorów zaprosiło Małgorzatę Rozenek-Majdan, mamę, żonę, kobietę biznesu.

43 modele butów oraz akcesoriów to kapsułowa kolekcja, która po raz pierwszy znalazła się w DeeZee.

(Fot. materiały prasowe CCC)

Projekty butów i torebek powstały dzięki pomysłom i inspiracjom przekazanym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, ale także przez ekspertów DeeZee. To kolekcja utrzymana w duchu nowoczesności i w kolorach ziemi.

– W przygotowaniu kolekcji DeeZee x MRM inspirowała nas dynamika życia w wielkim mieście i energia płynąca z najnowszych trendów. Wyjątkowa kolekcja obuwia i akcesoriów została stworzona dla każdej kobiety, która szuka wygody, ale również poszukuje modeli pasujących na każdą okazję i dodających pewności siebie! W codziennym świecie pełnym wyzwań dla każdej z nas ważny jest komfort z nutą ekstrawagancjimówi Dominika Żak, CEO DeeZee.

(Fot. materiały prasowe CCC)
(Fot. materiały prasowe CCC)

Kolekcja utrzymana jest w kolorach beży, czerni, ale wyjątkowego charakteru dodają jej modele w kolorze limonki. Znajdziemy tu modowe mokasyny i botki na ciężkich podeszwach z wyjątkowymi zdobieniami, modne sneakersy z łańcuchami, a także bardzo kobiece szpilki i sandałki. Całość stylizacji uzupełniają unikalne modele torebek. Mini, midi i shopper bagi pozwolą na dopasowanie ich do każdej sytuacji.

(Fot. materiały prasowe CCC)
(Fot. materiały prasowe CCC)
(Fot. materiały prasowe CCC)

– Współtworząc kolekcję, inspirowałam się swoją codziennością. Każdego dnia muszę łączyć wiele ról, stąd moja garderoba powinna być zarówno modna, jak również wygodna. Wsłuchuję się również w głos mojej instaspołeczności i staram się pomagać im w codziennym życiu. Dlatego też kolekcja kapsuła stworzona wspólnie z DeeZee jest tak uniwersalna. Pasuje zarówno do wykonywania codziennych obowiązków, jak i pozwala poczuć się jak prawdziwa gwiazda dodaje Małgorzata Rozenek-Majdan.

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w słonecznej Hiszpanii.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze