1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda” – Zalando świętuje 10 lat w Polsce

„Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda” – Zalando świętuje 10 lat w Polsce

Agnieszka Grochowska (Fot. materiały prasowe)
Agnieszka Grochowska (Fot. materiały prasowe)
Marka Zalando świętuje swoje 10 urodziny w Polsce. Z tej okazji przygotowano kampanię opowiadającą o zmianie, jaka nastąpiła w podejściu do mody na przestrzeni lat. Wystąpili w niej m.in. Danuta Stenka, Rosalie, Lulla La Polaca i Andrzej Chyra.

Od początku istnienia na lokalnym rynku Zalando towarzyszy Polakom w ich modowej podróży, dając niezliczone możliwości wyboru oraz sposoby na wyrażenie indywidualnego stylu. W ramach celebrowania 10 urodzin w Polsce powstała lokalna kampania „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda”. W kampanii telewizyjnej i internetowej występują: aktorki Danuta Stenka i Agnieszka Grochowska, piosenkarka Rosalie, najstarsza w Polsce drag queen Lulla La Polaca, trenerka personalna Katarzyna Wolska, modelka Wiktoria Jagiełło oraz aktorzy Andrzej Chyra i Milton Vicente.

Milton Vicente (Fot. materiały prasowe) Milton Vicente (Fot. materiały prasowe)

Każdy z bohaterów z własnej perspektywy wnosi do historii odpowiedź na pytanie Zalando: „Kiedy zaczyna się moda?”. Dla Danuty Stenki to możliwość podkreślania elegancji, nawet gdy jest poza sceną, natomiast trenerka Katarzyna Wolska stwierdza, że jej styl nie jest uzależniony od żadnej konkretnej okazji.

Danuta Stenka (Fot. materiały prasowe) Danuta Stenka (Fot. materiały prasowe)
Katarzyna Wolska (Fot. materiały prasowe) Katarzyna Wolska (Fot. materiały prasowe)

Dla Andrzeja Chyry moda jest kostiumem nawet poza planem, z kolei Andrzej Szwan, znany jako drag queen Lulla La Polaca, wykorzystuje modę do kreowania swojej scenicznej osobowości.

Andrzej Chyra (Fot. materiały prasowe) Andrzej Chyra (Fot. materiały prasowe)
Lulla La Polaca (Fot. materiały prasowe) Lulla La Polaca (Fot. materiały prasowe)

Zresztą zobaczcie sami:

– W ciągu ostatnich 10 lat Zalando dostarczyło klientom w Polsce narzędzia do pełnego wyrażania siebie i opowiadania poprzez modę osobistych historii. Dzięki obecności na platformie ponad 3 500 marek, od tych lokalnych po międzynarodowe, a także wsparciu polskich projektantów oraz sprzedawców Zalando jest na najlepszej drodze, aby stać się punktem wyjściowym dla mody – tak zwanym Starting Point for Fashion. Kontynuujemy współpracę z najlepszymi w swojej klasie partnerami dla marek i w ten sposób nadal będziemy miejscem, do którego kierują się miłośnicy mody, szukając konkretnych produktów lub kiedy potrzebują odrobiny inspiracji – mówi Daniel Rogiński, General Manager CEE Zalando.

Wiktoria Jagiełło (Fot. materiały prasowe) Wiktoria Jagiełło (Fot. materiały prasowe)
Rosalie (Fot. materiały prasowe) Rosalie (Fot. materiały prasowe)

Kampania „Ty decydujesz, kiedy zaczyna się moda” – wyreżyserowana przez Mikołaja Sadowskiego – potrwa do 27 sierpnia.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze