1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Zrelaksuj się ze Sprandi

(Fot. materiały prasowe)
W samym sercu towarzyskiej mapy Warszawy, tuż przy barze Newonce, stanęła wyjątkowa strefa marki Sprandi. Designerska przestrzeń stworzona na wzór kortu tenisowego nawiązuje do najnowszej kampanii pod hasłem „Take a breath”.

Podążając za przesłaniem kampanii, marka Sprandi zaprasza do swojej strefy, by wziąć głęboki oddech i spędzić relaksujący czas w gronie najbliższych. Odwiedzających powitają Amber Valletta, Finn Wolfhard i Kyle MacLachlan, którzy w kampanii „Take a breath” spotkali się na korcie przy okazji wspólnej aktywności fizycznej. Dzięki zdjęciom i video wyświetlanym w strefie odwiedzający mogą poczuć się niczym na tenisowym meczu
w towarzystwie ulubionych gwiazd. Wizyta w strefie to również idealna okazja, by zapoznać się z ofertą marki na sezon jesień–zima 2022.

Julia Sobczyńska (Fot. materiały prasowe)

Specjalnie dla marki Sprandi swoje najlepsze sety zagrali znani DJ-e: Kotojelen, Tycjana i Zuza ok, Wojtek B24 i Zielak jr, Warfi + invent. Na finał akcji dla wszystkich gości strefy zagra Gverilla.

Virgil-Andrei Godeanu (Fot. materiały prasowe)

Strefę regularnie odwiedzają popularni influencerzy. Do tej pory gościli tam: Malwina Wędzikowska, Ola Korytowska, Natalia Uliasz, Yanek Marek, Lucas Partryka, Nikol Gapon, Mattia Rosinski, Kasia Sawczuk, Daniel Walasek, Marta Dyks oraz Radek Pestka.

Valentina Keiko i Laura Giurcanu (Fot. materiały prasowe)

To ostatni moment na relaks i głęboki oddech w towarzystwie marki Sprandi – strefę przy newonce.bar można odwiedzić do 18 sierpnia 2022.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze