1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Wyprawka szkolna z marką Sprandi – sprawdź wybory Finna Wolfharda

(Fot. materiały prasowe)
Jeszcze nie macie skompletowanej szkolnej wyprawki? Nic straconego, z pomocą przychodzi marka Sprandi, oferując szeroką gamę akcesoriów w supermodnym stylu.

Podstawą szkolnej wyprawki jest pojemny plecak, który pomieści wszystkie niezbędniki. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na konstrukcję – odpowiednio szerokie szelki czy usztywnione plecy sprawią, że codzienne wędrówki do szkoły nie będą uciążliwe i nie spowodują wady postawy. Ważną rolę gra tu również funkcjonalność – odpowiednia liczba kieszeni i dodatkowych przegródek pomoże w codziennej organizacji. W wyborze idealnego plecaka z pomocą przychodzi marka Sprandi, a także gwiazdor kampanii marki – Finn Wolfhard, znany m.in. z serialu „Stranger Things”. Aktor postawił na bordowy plecak z czarnymi akcentami – te modne kolory dopełnią każdą szkolną stylizację.

(Fot. materiały prasowe)

Plecak czy torba? Dla miłośników mody odkrywających swój indywidualny styl marka Sprandi przygotowała szeroki wybór toreb w stylu athleisure. Pojemne modele pomieszczą niezbędne książki i zeszyty oraz urozmaicą nawet najprostszą stylizację.

(Fot. materiały prasowe)

A jeśli po lekcjach wybierasz się na zajęcia sportowe, wypróbuj wygodne sportowe torby lub plecaki-worki. Dla uczęszczających na basen marka Sprandi przygotowała szeroką ofertę obuwia kąpielowego oraz niezbędnych gadżetów. Z kolei na szkolne wycieczki doskonale sprawdzą się wygodne nerki lub niewielkie torby typu crossbody. Te niewielkie akcesoria pomieszczą niezbędniki typu portfel czy smartfon, zapewniając dodatkową swobodę ruchów.

Wyprawkę uzupełnij o stylowe dodatki marki Sprandi, które dopełnią szkolne stylizacje – czapki z daszkiem oraz wygodne sportowe skarpety.

(Fot. materiały prasowe)

Warto dodać, że kilka dni temu ruszyła zbiórka używanych plecaków pod hasłem „moCCC pomagania – akcja plecak do oddania”. Do 11 września można przynieść nieużywany już przez nas plecak do wybranego salonu CCC, aby odebrać 10 proc. zniżki na zakup nowego. Zebrane plecaki po dezynfekcji i drobnych naprawach trafią do potrzebujących rodzin, a te, które nie będą mogły zostać przekazane, zostaną bezpiecznie zutylizowane. Projekt realizowany jest we wszystkich sklepach CCC w Polsce.

Wyprawka gotowa? Można ruszać do szkoły!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze