1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda
  4. >
  5. Brad Pitt i Penélope Cruz na randce w zachwycającym filmie Chanel

Brad Pitt i Penélope Cruz na randce w zachwycającym filmie Chanel

Brad Pitt i Penélope Cruz w filmie Chanel (Fot. materiały prasowe Chanel)
Brad Pitt i Penélope Cruz w filmie Chanel (Fot. materiały prasowe Chanel)
Brad Pitt i Penélope Cruz randkują? Na razie tylko w filmie Chanel. Francuski dom mody połączył dwie legendy kina w 1-minutowym klipie, który otworzył pokaz mody Chanel jesień–zima 2024/2025.

Virginie Viard, namaszczona przez Karla Lagerfelda dyrektorka kreatywna Chanel, nie próbuje dorównać swojemu mistrzowi. Zamiast – jak jej poprzednik – oczarowywać publiczność pokazów spektakularną scenografią, sięga po różnorodne środki wyrazu przybliżające widzom spuściznę Coco Chanel. Tym razem padło na film. Krótki czarno-biały klip, który mogli oglądać goście zaproszeni na pokaz w Paryżu, stał się jednocześnie stylową reklamówką domu z potencjałem na viral. Główne role w miniprodukcji zagrali bowiem Brad Pitt i Penélope Cruz aktorzy ze ścisłej hollywoodzkiej czołówki. Po obejrzeniu filmu z ich udziałem fani już domagają się pełnometrażowego obrazu z dwójką aktorów.

Film Chanel z Bradem Pittem i Penélope Cruz jako list miłosny do Deauville

Pitt i Cruz odtworzyli w czarno-białym klipie sceny z francuskiego filmu „Kobieta i mężczyzna” w reżyserii Claude Leloucha. Produkcja z 1966 roku opowiada o parze, której miłość narodziła się w kurorcie Deauville w Normandii. Ta miejscowość była ważna także dla Coco Chanel, która czerpała z niej inspiracje, projektując swoje kolekcje. Wiek później Deauville stało się natchnieniem także dla Virginie Vard, która w Paryżu zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję jesień–zima 2024/2025. Dominujące w niej barwy pasteli, różu i błękitu nawiązują do odcieni, jakie przybiera niebo nad francuskim kurortem.

Film z Bradem Pittem i Penélope Cruz, choć czarno-biały, przywołał z kolei nastrój opustoszałych plaż i promenad francuskiego miasteczka. Aktorzy grający parę kochanków przechadzają się brzegiem morza, urządzają sobie przejażdżkę sportowym autem, by ostatecznie przybyć do hotelu na wykwintną kolację. Penélope zalotnie zerka na Brada, gdy ten zamawia chateaubriand. Atmosfera między dwojgiem gęstnieje z minuty na minutę… Musicie zobaczyć ten film.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze