1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia

Sheraton oferuje najlepszy brunch w Warszawie

mat. prasowe
Według czytelników magazynu Warsaw Insider najlepszy niedzielny brunch w Warszawie można znaleźć w Sheratonie przy Placu Trzech Krzyży.

Nagrody Best of Warsaw przyznawane są pod patronatem magazynu Warsaw Insider przez ekspatów mieszkających w Warszawie w kilku kategoriach. W tym roku w kategorii najlepszy brunch zwyciężył hotel Sheraton. Podczas ceremonii wręczania nagród oferta hotelu była chwalona za różnorodność, zaskakujące kompozycje kulinarne oraz dostosowanie jej do każdej grupy wiekowej.

Brunch w warszawskim Sheratonie to niewątpliwie uczta dla podniebienia. Serwowany jest on w trzech restauracjach i w każdej z nich motywem wiodącym są smaki z różnych zakątków świata: orientalny, śródziemnomorski czy Tex-Mex. Miłośników sushi z pewnością skuszą stacje na których szefowie kuchni przygotowują szeroki wybór sushi i sashimi.

Niedzielna uczta kończy się wyjątkowymi deserami wśród których nie mogłoby zabraknąć fontanny czekoladowej. Dzieci w szczególności chwalą stację z naleśnikami i lodami, gdzie mogą tworzyć barwne kompozycje.

Brunch w Sheratonie dostępny jest w każdą niedzielę od 12.30 – 16.30.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze