1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Drugi rok numerologiczny - nie śpiesz się

Drugi rok numerologiczny - nie śpiesz się

123rf.com
123rf.com
Trudny dla ludzi aktywnych, urodzonych w wibracjach nieparzystych. To czas wycofania, uczenia się cierpliwości. Na pewne rzeczy trzeba poczekać, trzeba nauczyć się przyjmowania i dostosowywania. Jest to czas dobry na naukę, na zgłębianie jakiejś wiedzy. Zapisywanie, zapamiętywanie.

W tym roku realizacja zadań jest wolniejsza, nie widać spektakularnych efektów. Lepiej skoncentrować się na zbieraniu informacji, obserwowaniu, szukaniu wskazówek, rad, rozpoznawaniu potrzeb i tego, czego mi brak. Jaką mam energię dowiadujemy się w roku pierwszym, w drugim odkrywamy czego nie mam, gdzie tego szukać. Zastanawiamy się co może się ze mną zgrać. Chodzi o umiejętność dobierania tego przeciwstawnego nam elementu.

Dlatego to dobry czas robienia miejsca dla drugiej osoby. Drugi rok to zwracanie uwagi na związek. Szukamy kogoś do pary, szukamy partnera. „Ja” nam nie wystarcza, teraz dochodzi element zgłębiania tej drugiej osoby. Jest to świetny rok do zakładania związków, współpracy, podpisywania umów, wchodzenia w biznesowe relacje, tworzenie spółki. To jest dobry czas, bo energia dzieli się na dwa. Coś może się wydarzyć w sferze relacji, albo się z kimś dobierzemy albo nastąpi rozłam. To czas na nadejście miłości duchowej. Spełnienie fizyczne znajduje się na drugim planie, na pierwszym jest poczucie ,że łączy nas coś więcej niż ziemskie więzi. Pojawia się magnetyzm między ludźmi, przestrzeń na bycie romantycznym.

Drugi rok numerologiczny niesie żeńską energię, więc pojawić się mogą pozytywne relacje z kobietami, ich wsparcie. To jest związane z odczuwaniem typowo kobiecym, z intuicją. Gdy znajdziemy się w negatywnej wibracji tego roku możemy być wewnętrznie rozedrgani, niepewni siebie, niecierpliwi, płaczliwi. Możemy mieć problemy z podejmowaniem decyzji, szarpać się bez sensu. Teraz nadchodzi czas na przeżywanie wewnętrzne, na jakąś tajemnicę. Dlatego możemy być nieco zamknięci w sobie, mieć trudności z wyrażeniem siebie. Dwójka to też milczenie, wycofanie, spokój. Pojawić się może potrzeba przebywania w ciszy, chęć zgłębienia relacji intymnych, ludzkiej psychiki. Można potrzebować ludzi, ale jednocześnie unikać większych zgromadzeń, hałasu, tłumu. W niedobrym obrocie zdarzeń mogą pojawić się stany depresyjne.

W drugim roku zwracajmy uwagę na sny, na przekaz jaki nam niosą, na przeczucia, informacje wypływające z naszej nieświadomości. Mogą się przydarzać dziwne sytuacje. Może do nas zapukać świat metafizyczny, zainteresowania ezoteryką, okultyzmem. W tych warunkach łatwiej o odbiór telepatyczny, wiedzę intuicyjną. Górę biorą emocje, na plan pierwszy wysuwa się ich komunikacja, która może być wyzwaniem. Może się pojawić tendencja do mediowania, zauważania tej drugiej strony. A także potrzeba udzielania opieki i służenia pomocą, być może nawet dar uzdrawiania.

Czego nie robić w tym czasie? Nie przyspieszać pewnych spraw, naturalnych cykli. Jeśli musimy na coś poczekać, zróbmy to. Pośpiech w Dwójce nie jest wskazany, nic na siłę, bo może się okazać że to nieodpowiedni moment. Warto umieć odpuścić. Nie inicjować szybkich zmian, uważnie obserwować nowości.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

29.11.1973 2+9+1+1+1+9+7+3 = 33 = 6 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 6 + 5 = 11 = 2

Rok numerologiczny trwa od połowy września do połowy września kolejnego roku.

Czytaj też: Pierwszy rok numerologiczny W marcu trzeci rok numerologiczny

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze