1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Erotyczny design w roli głównej

Erotyczny design w roli głównej

Czy wiesz, że wybierając gadżet erotyczny, możesz teraz kierować się nie tylko jego "funkcjonalnością", lecz także designem?

Jeszcze kilkanaście lat temu gadżety erotyczne dostępne były wyłącznie w naturalistycznych i przerysowanych kształtach, siłą rzeczy kojarzonych wyłącznie z przemysłem pornograficznym. Schowane, by nie wzbudzać niezdrowej sensacji. Na początku XXI w. na rynek wkroczyli producenci gadżetów erotycznych, które miały po prostu bawić, wprowadzać w dobry nastrój, a przy tym ładnie wyglądać.- Branża erotyczna, jak każda inna branża dóbr konsumpcyjnych, ciągle się rozwija, słucha głosów swoich klientów i wprowadza nowe produkty, które odpowiadają ich potrzebom – wyjaśnia Barbara Weber, kierowniczka sprzedaży na region Europy Wschodniej i Skandynawii Fun Factory, czołowego producenta gadżetów erotycznych na świecie.

Niemiecka marka Fun Factory to jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży erotycznej na świecie. Nowe propozycje i innowacyjne modele pojawiają się co najmniej raz do roku! Marka nie tylko regularnie wprowadza nowości produktowe do swojej oferty, ale także jest często nagradzana za design swoich produktów. W 2008 r. wibrator Delight otrzymał główną nagrodę Red Dot Award, zwaną Oskarem designu, i był pierwszym w historii gadżetem erotycznym nagrodzonym za wzornictwo.

Nowoczesne gadżety erotyczne są miłe dla oka i często przyjmują fantazyjne kształty. Z wyglądu przypominają kwiat, gąsieniczkę, bolid wyścigowy czy… części samochodowe. Producenci celowo tworzą gadżety atrakcyjnie wizualnie, by ich właściciele nie odczuwali potrzeby ich ukrywania.

Najnowszym, niezwykle interesująco zapowiadającym się gadżetem jest Miss Bi.

To wibrator najnowszej generacji składający się z kompaktowego trzonu przeznaczonego do stymulacji wewnętrznej oraz zewnętrznej wypustki idealnej do stymulacji łechtaczki. Miss Bi to pierwszy wibrator Fun Factory, który posiada silnik zarówno w swojej części głównej, jak i w wypustce. Oba silniki mają trzy prędkości i trzy tryby stymulacji, co pozwala na eksperymentowanie z zabawą i wybranie najbardziej satysfakcjonującego poziomu wibracji.

Ze względu na swój niewielki rozmiar Miss Bi zadowoli te kobiety, które preferują płytszą stymulację oraz pieszczoty zewnętrzne. Dzięki dobrze wyprofilowanym krzywiznom i obłym kształcie zabawka jednocześnie stymuluję strefę G i wejście do pochwy, a dzięki zewnętrznej wypustce - łechtaczkę.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze