1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Co mężczyźni lubią w łóżku? Czy powinnam nauczyć się technik seksualnych?

Co mężczyźni lubią w łóżku? Czy powinnam nauczyć się technik seksualnych?

Chcesz być "dobra w łóżku"? Naucz się przejmować inicjatywę i przewodzić w seksie na przemian z poddaniem się temu, co robi partner. (Fot. iStock)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Edukacja seksualna zawsze się przyda, żeby seks nie stał się wraz z czasem monotonny i nudny. Co mężczyźni lubią w łóżku? Między innymi dominację kobiet. Jeżeli zatem chcesz być "dobra w łóżku", to naucz się przejmować inicjatywę i przewodzić w seksie na przemian z poddaniem się temu, co robi facet. 

Edukacja seksualna zawsze się przyda, żeby seks nie stał się wraz z czasem monotonny i nudny. Co mężczyźni lubią w łóżku? Między innymi dominację kobiet. Jeżeli zatem chcesz być "dobra w łóżku", to naucz się przejmować inicjatywę i przewodzić w seksie na przemian z poddaniem się temu, co robi facet. 

 • Po pierwsze, dla facetów jest ważne, co czują do kobiety i tak jak dla nas, seks z uczuciami jest dla nich najważniejszy (chyba, że spotkasz seksoholika). Budowanie związku z facetem na seksie jest dość słabe, gdyż dla mężczyzny seks sam w sobie nie oznacza uczucia, a dla wielu kobiet to, że był seks oznacza, że coś czują i są związane z partnerem.
 • Faceci lubią w łóżku kobiety, które akceptują swoje ciało. Nie jest tak ważne, ile masz kilogramów i jak wyglądasz. Faceci postrzegają kobietę jako sexy, jeżeli ta dobrze się ze sobą czuje i jest otwarta. Są oczywiście faceci, którzy lecą na modną w danym stuleciu sylwetkę (czyli w naszym chudą), ale zazwyczaj świadczy to tylko o facecie. Sam jest sztuczny i szuka laski, która podniesie jego status, który on sam postrzega jako zbyt niski, żeby mógł sobie pozwolić na własny gust.
 • Warto zapytać, jaki ty lubisz seks? Czy delikatny, czy pełen uczucia, czy chcesz się w nim wyżyć, czy poczuć drugą osobę, jej ciepło i obecność? Czy chcesz patrzeć sobie w oczy i poruszać się powoli, czy nie musisz patrzeć w ogóle, ale chcesz poddać się instynktowi i żądzy? Możesz też mieć ochotę na każdy rodzaj po trochu.
 • To kobiety uczą facetów seksu. Jeżeli mężczyzna miał dojrzałą partnerkę, która nauczyła go świadomego seksu, biorącego pod uwagę potrzeby kobiety, to będziesz miała gotowego kochanka. Ale czasami facet kocha się tak jakby był na wyścigu konnym i wtedy będzie pędził aż do mety, byle tylko był na mecie pierwszy. Będziesz musiała mu wtedy powiedzieć: "Kochanie nie tak...".
 • Faceci lubią w łóżku być dominowani przez kobiety i lubią też dominować. Taki miks jest najlepszy. Czasami kobiety nie przejmują inicjatywy i wtedy facet tęskni do kobiety, która to potrafi.
 • Jeżeli chcesz się nauczyć sztuki kochania, to jest to dobry pomysł. Nie zaszkodzi poczytać o technikach kobiecych w zaspokajaniu mężczyzn. Pamiętaj tylko, że facet jest zadowolony wtedy, jak kobieta jest zadowolona, nawet jak o tym nie mówi.
 • Udawanie orgazmu nie ma sensu. Facet może się nabrać, ale wtedy niczego go nie uczysz i on gdzieś tam w środku czuje, że coś jest nie tak. Warto podejść do sprawy uczciwie i po prostu zgodzić się na to, że na razie nie masz orgazmu i poprosić go, żeby zaspokoił cię inaczej.
 • Faceci lubią pieszczoty jak mali chłopcy. Lubią, jak się ich głaszcze po głowie, po plecach, lubią, gdy mogą  przy tobie odpocząć. Mężczyźni lubią w seksie również swobodę. Jeżeli masz pomysł, żeby na randkę iść w przyczepianych włosach, rzęsach, paznokciach i w makijażu wodoodpornym, to możesz go rozczarować. On nie będzie wiedział, co zrobić z taką choinką i jeżeli coś odpadnie, jemu też może coś opaść.
 • Dobrze jest nauczyć się technik masażu głowy i ciała. To bardzo się spodoba facetowi po gorącym seksie. Ale nie natychmiast!
 • Możesz też pozwolić sobie na dzikość i zaproponować mu kilka odważnych i nowych rzeczy - to im się spodoba na pewno! Rób to tylko wtedy, gdy sama tego chcesz.
Więcej w książce "Instrukcja obsługi faceta" Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, (Wydawnictwo Zwierciadło).

Instrukcja obsługi faceta Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska Zobacz ofertę promocyjną
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze