1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Spotkanie z ręką na kolanie!

Spotkanie z ręką na kolanie!

Każdemu z nas, przynajmniej raz w życiu, zdarzyło się uczestniczyć w spotkaniu, z którego najchętniej chcielibyśmy uciec. Niestety na wielu z nich musimy być i nic na to nie poradzimy.

Ale zawsze da się odrobinę uprzyjemnić sobie te (często) wielogodzinne posiedzenia.

Jak?

Na przykład tak – kilka niegrzecznych propozycji:

Kosmate myśli, czyli fantazjowanie. Gdy czeka nas przenudny wykład na uczelni, miło jest czasami wyłączyć się i zacząć śnić na jawie. Na przykład, wyobrażając sobie seks z kolegą siedzącym obok albo z budzącym pożądanie wykładowcą. W myślach możemy rozebrać nasz obiekt zainteresowań, pieścić na wszelakie sposoby, a wszystko bez konsekwencji… jeśli tylko, wyrwane nagle do odpowiedzi, damy radę błyskawicznie powrócić do realu.

Niewinne smsy i maile. Coraz częściej podczas spotkań korzystamy z komputerów. Dzięki smsom i mailom sztuka flirtowania weszła w XXI wiek, dlaczego więc –  zamiast tylko gapić się w ekran komputera albo telefonu - nie wykorzystamy sprzętu do bardziej przyjemnych celów?  Kto wie, czy po takiej wirtualnej grze wstępnej nie wylądujemy w łóżku, jak tylko nasiadówa dobiegnie końca…

Delikatne smyranie pod stołem. A co ze szkoleniami … na przykład BHP, które regularnie odbywają się w wielu miejscach pracy? Biją rekordy nudy i trwają w nieskończoność. Naprawdę jedynym promykiem bywa obecność przystojnych kolegów, którzy – jak i my - zerkają na zegarek i odliczają minuty do zakończenia męczarni. A może by tak połączyć siły? Delikatne smyranie czubkiem stóp może radykalnie zmienić nasze podejście do kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy!

„Kwadrands rozkoszy”, czyli pieszczoty w… toalecie. Spotkania z rodziną również mogą zaleźć za skórę. Co więc zrobić, gdy zlot familijny trwa już trzecią godzinę, a Ty i Twój partner macie serdecznie dość? Na domiar złego siedzicie daleko od siebie. Może więc dyskretnie oddalić się „na stronę”. Miłosny przerywnik pozwoli znieść dalszy ciąg rodzinnej uroczystości.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze