1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Mężczyzna o sześciu błędach, które popełniają kobiety w związkach

Mężczyzna o sześciu błędach, które popełniają kobiety w związkach

123rf.com
123rf.com
Zobacz galerię 5 zdjęć
Mateusz Grzesiak jest psychologiem, nauczycielem, autorem książek o związkach, twórcą koncepcji inteligencji płciowej. W jednej z lektur napisanych przez Grzesiaka czytamy, że rację miał filozof Jan Jakub Rousseau, według którego prawdziwa kobieta jest damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Współczesnej kobiecie Grzesiak radzi zapomnieć o tym, co mówią inni, że coś nie wypada lub nie, tylko proponuje pomyśleć, że gdzieś (może nawet całkiem blisko) jest mężczyzna, który marzy o takiej kobiecie jak ty. Taki, który będzie z ciebie dumny, będzie chciał z tobą bywać na salonach a także przebywać w domu przy dzieciach. W jego seksualnych fantazjach króluje kobieta, która jest wolna, świadoma swego ciała, gotowa na wszystko co jej i partnerowi sprawia przyjemność. Kobieta jego marzeń jest wyluzowana, spójna, zadowolona z życia i wolna od jakichkolwiek lęków. Taka, która wie czego chce, potrafi wiele dać i równie wiele wymagać. Która jest niespodzianką i bezpieczną niewiadomą, ostoją i domem, rodziną i wsparciem, pomocą i zaufaniem. I nade wszystko - prawdziwa kobieta jest sobą.

Mateusz Grzesiak wymienia 6 błędów, które kobiety popełniają w związkach.

1. Podejście - Zmienię się dla ciebie, by być kobietą twoich marzeń 2. Pretensja - Dlaczego nie jesteś księciem z bajki? 3. Reakcja - Co się stało? Niiic 4. Przekonanie - Kobiety są emocjonalne, a mężczyźni logiczni 5. Oburzenie - Jak śmiałeś mnie zostawić, inna kobieta to wróg i zdrada jest straszna 6. Pewnik - Mój ci on! Zawsze i wszędzie!

Książki autorstwa Mateusza Grzesiaka wydane przez Sensus:

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze